Mały drobiazg jako sposób na właściwe relacje z partnerem

Dojrzały dżentelmen powinien znać się na winie i biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadunio. Rzecz jasna była to uwaga humorystyczna, ale coś w tym jest, tak czy inaczej jest to zadanie dla kawalera. Na czym zaś powinien się znać mąż gdy zależy mu na tym by jego związek był szczęśliwym? Oczywiście musi znać dobrze swoją żonę. Proces to uznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla mężczyzny, wystarczy odrobina cierpliwości, uwagi i gotowe.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
W zasadzie cały ów proces można by sprowadzić do banalnego sformułowania, i to niezależnie od płci: „człowiek lubi kiedy się go docenia”. Banalne, nawet bardzo. Ale jak wiemy – w czort tkwi w szczegółach – dla jednych docenieniem będzie uśmiech oraz kawa zrobiona rankiem po śniadaniu, inni aby poczuć się docenionym muszą otrzymać kosztowny prezent. Najistotniejsze w sprawianiu przyjemności drugiemu człowiekowi jest wyczucie. Raczej nie warto nabyć dla żony z okazji rocznicy przyrzeczenia zestawu narzędzi – bardziej odpowiednim chociaż intymnym podarkiem może być jakaś gustowna bielizna – nie zawsze, zmysłowa, po prostu komplet o którym wiemy że w odmiennych okolicznościach nasza druga połowa by sobie go nie nabyła.

W jaki sposób to jednak uczynić tak ażeby nasza współmałżonka się nie domyśliła? Rzecz jasna w tej sprawie pomóc może nam sieć internetowa, wystarczy bowiem (kiedy nasza partnerka wybierze się do kosmetyczki, włączyć notebook po czym wystukać w wyszukiwarkę hasło: bielizna (sprawdź koniecznie: biustonosze sklep internetowy) sklep internetowy. Znajdziemy na pewno stosowny dla naszych potrzeb market. Z początku asortyment może nas trochę zdeprymować, bowiem wchodzimy w nieznany nam świat, gdzie królują pończochy samonośne albo bardotki – nic to jednak, w końcu jednak trafimy na to co będzie dla naszej partnerki najlepsze – . Możemy mieć jakiś problem z dobraniem prawidłowego rozmiaru. Jest i na to metoda – starczy dyskretnie przepisać z posiadanych już przedmiotów właściwe znaki i już.

kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz starczy jedynie ukończyć transakcję po czym czekać na gońca lub listonosza.Gdyby jednakże przydarzyła nam się wpadka z niewłaściwym rozmiarem lub odcieniem, można towar w ciągu dwóch tygodni odesłać do zbywcy a on zwróci nam pieniądze lub zamieni produkt na inny.