Make-up permanentny brwi

Wszystkie fantazjujemy o pięknych oraz mocnych brwiach, jednakże nieliczne z nas mogą się nimi pochwalić. Poprawiamy naturę oraz wykorzystujemy różne zabiegi na brwi, lecz rezultat nie zawsze jest satysfakcjonujący.

Codzienne malowanie ich kredką lub cieniami może być czasochłonne, zaś henna często bywa nazbyt mocna czy może prezentować się sztucznie. Czy chciałabyś każdego ranka budzić się ze znakomitymi brwiami? Coraz to nagminniej myślisz o makijażu permanentnym? Jeśli ciekawi Cię taki zabieg wbij w wyszukiwarkę: Makijaż (zobacz też – pigmenty doreme) permanentny brwi .

makijaż permanentny we Wrocławiu

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Jakie są warianty makijażu permanentnego brwi? W zależności od tego, jak bardzo potrzebujesz skorygować kształt oraz wygląd swych brwi, masz do wyboru 2 opcje: permanentny kurs makijażu Wrocław metodą włoskową i metodą piórkową – Nie wiesz czym się od siebie różnią, jaka jest dla Ciebie odpowiednia? Już tłumaczymy. Posiadasz ledwie dostrzegalne oraz cienkie łuki brwiowe? Czy Twoje brwi posiadają odmienny kształt bądź szerokość? Kiedy cierpisz z powodu bardzo słabiutkich brwi, odpowiedni będzie make-up permanentny metodą włoskową. Wtedy pigmentacji z pomocą aseptycznej igły poddawana jest cała nawierzchnia brwi, zgodnie z kierunkiem ich porostu. W prostych słowach – efekt takiego zabiegu to rysunek do złudzenia przypominający włoski. Łuki brwiowe wyglądają na w wyższym stopniu pogrubione oraz przyciemnione. Zabieg taki trwa blisko 60 minut. Rezultat utrzymuje się do pięciu lat, zależnie od rodzaju cery. Więcej szczegółów znajdziesz na tej stronie:

brwi permanentne

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli z jakiejś przyczyny Twoje łuki brwiowe nie wyglądają estetycznie czy zwyczajnie nie masz czasu ani wytrwałości, ażeby je każdego dnia pielęgnować oraz malować, odpowiedni będzie makijaż permanentny metodą piórkową.

Ów zabieg dopiero zyskuje wziętość w naszej ojczyźnie. Jeżeli idzie o makijaż permanentny Poznań, Stolica polski i pozostałe większe miejscowości mają bogatą ofertę.