liposukcja brzucha Katowice

Barwne czasopisma i media stwarzają wizerunek delikatnej pięknej figury. Na potrzeby ludności reagują salony urody i gabinety chirurgiczne proponujące między innymi pozbywanie się tłuszczu z brzucha, albo ud. Liposukcja brzucha Katowice realizowana jest w celu odsysania zbędnego tłuszczu.

Jednak nie zawsze to starczy. Przy sporej otyłości nierzadko niezbędne jest jeszcze inne leczenie. Oczywiście odsysanie może być również wykorzystywane w wypadku pozostałych części ciała.

ładna sylwetka

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Liposukcja to poważna operacja, chociaż dla wielu osób jest to zabieg godny ryzyka i każdej sumy pieniędzy. Nęci obraz jędrnych pośladków, płaskiego brzucha i ładnych ramion bez głodówki i bez wyciskania z siebie siódmych potów na siłowni. Trzeba jednak mieć na uwadze, że samo odessanie tłuszczu nie rozwiąże w pełni kłopotu. Należyta dieta i ćwiczenia (Polecam ćwiczenie ems) muszą towarzyszyć każdemu, kto chce ocalić szczupłą figurę .
Osoba, która planuje poddać się zabiegowi odsysania tłuszczu, powinna się cieszyć doskonałym zdrowiem (więcej w tym temacie przeczytasz tutaj: ). Zabiegu nie czyni się przy cukrzycy i chorobach długotrwałych, zaburzeniach krzepnięcia krwi, schorzeniach skóry i nerek, u chorych psychicznie, a także u nałogowych palaczy. Nie wystarczy przyrzeczenie o idealnym zdrowiu, powinny to potwierdzić badania i konsultacje.
Liposukcja brzucha Katowice nie należy do nadzwyczaj trudnych procesów, niemniej jednak należy mieć na względzie, iż podejście po zabiegu może być kluczem do otrzymania lepszych efektów. Czucie bólu i jego skali jest kwestią osobistą każdego człowieka. Po operacji liposukcji większość pacjentów odczuwa sztywność, ból, także pieczenie.

Powyżej opisane dokuczliwości mogą być monitorowane dobranym dozowaniem farmaceutyków znieczulających. Nieraz medycy zalecają również antybiotyki, żeby w ten sposób zapobiec ewentualnym zakażeniom.
Liposukcji nie traktuje się do dużego zminimalizowania masy ciała pacjenta, jest to metoda minimalizująca złogi tłuszczu i cellulit, oraz pomagająca korygować kształty ciała. Liposukcji nie należy stosować jako odmiany leczenia tuszy. Do walorów takiego zabiegu trzeba zaliczyć przede wszystkim wyższą atrakcyjność fizyczną i lepsze samopoczucie.