Lipoliza ujędrnia ciałko a także odmładza skórę

Lipoliza jest to bezoperacyjna, a więc mało inwazyjna jak też pewna metoda pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej.
Jest mnóstwo sposobów bezinwazyjnego modelowania ciała, jednakże lipoliza wyróżnia się wśród nich dzięki swoim wyjątkowym własnościom odmładzającym skórę.

Zgrabna sylwetka na lato

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Lipoliza jest to zabieg, który polega na wybiórczym oddziaływaniu promieniowania lasera na komórki tłuszczowe. Tym sposobem modeluje figurę, a także odmładza cerę, dzięki niezwyczajnym właściwościom lasera. Światło lasera nie tylko modeluje sylwetkę, lecz także ujędrnia na cerę. Podczas zabiegu gorąco lasera działa na podskórne tkanki i aktywizuje do produkcji kolagenu a także elastyny. Laser na dodatek obkurcza już istniejące włókna kolagenowe, co powoduje efekt napięcia skóry. preparaty wstrzykiwane podczas lipolizy iniekcyjnej nie mają takich właściwości. Co więcej w czasie laseroterapii usuwana jest znacznie większa liczba tłuszczu aniżeli w trakcie lipolizy iniekcyjnej – Dermamed Wrocław.

Lipoliza Wrocław w prędki sposób pomaga pozbyć się zbędnych centymetrów, jakich nie można zredukować z pomocą diety albo ćwiczeń fizycznych. Ale światło lasera nie wyłącznie modeluje sylwetkę, lecz również ujędrnia skórę. Podczas zabiegu ciepło lasera działa na tkanki podskórne a także aktywizuje do produkcji elastyny – nie przegap.

Lipoliza jest przeznaczona dla: osób, jakie potrzebują polepszyć jędrność skóry a także zwalczyć cellulit, osób po przebytej liposukcji. Po tymże zabiegu zazwyczaj pojawiają się nierówności na nawierzchni skóry, która oprócz tego może być „obwisła”.