Lato może wonieć nie tylko florą i wspaniałymi wspomnieniami – sprawdź letnie zapachy perfum

Okres wakacyjny może pachnieć nie tylko florą i miłymi wspomnieniami, a też dobrze dobranymi, firmowymi perfumami. Poniżej przedstawiamy krótkie zestawienie najbardziej znanych firm zapachowych, których marki można znaleźć w takich miejscach jak galeria handlowa albo perfumeria internetowa.

Autor: Zepter
Wytwórnia hermes może się pochwalić bogatą historią. Rozpoczęła działalnośc prawie 200 lat wstecz we Francji i do dziś dobrze prosperuje na rynku zapachowym. Interesującym produktem na wakacje dla płci pięknej jest produkt Hermes 24 Faubourg. Daje piękną woń flory, co czyni, że znacząco podkreśla kobiecość i elegancję. Dla mężczyzn poleca się Hermes Terre D’Hermes, wyjątkowy zapach, który przywodzi na myśl korzenny aromat. Ta pozycja potrafi dać siłę mężczyźnie w każdej sytuacji.

Kerastase produkuje głównie wspaniałe olejki zapachowe dla włosów. Takie produkty jednocześnie dbają o włosy, jak i zapewniają zmysłowy zapach na cały dzień. Obowiązkowa pozycja w kosmetyczce na wakacyjne wycieczki.

[Paco Rabanne to dyktator mody, który posiada przedsiębiorstwo produkujące luksusowe perfumy dla obu płci. Jego najciekawszą linią zapachową jest Lady Milion, skierowana do energicznych kobiet biznesu.

Nie czekaj, a jeżeli zaciekawił Cię ten temat, to odsyłam do tego serwisu (https://www.permanent24.pl/pl/p/Pen-do-metody-piorkowej/42). W tym miejscu odnajdziesz ciekawe wątki.

Thierry Mugler Alien także rozpoczynał swoją ścieżkę życiową w branży projektowaniem odzieży, a dziś jego nazwisko jest łączone głównie z kapitalnymi produktami drogeryjnymi dla obu płci. Na największą uwagę zasługują świeżo owocowe wody toaletowe Womanity.

Założona we Włoszech firma Bvlgari, tak jak burberry men, para się dystrybucją tak zwanych dóbr ekskluzywnych. W ofercie można znaleźć także wody toaletowe oraz inne pachnące produkty pielęgnacyjne.

Masaki Matsushima, jak mówi nazwa, to przedsiębiorstwo z odległych wysp Japonii. Na wakacje świetne będą perfumy Shiro, odznaczające się subtelnym naturalnym zapachem róży i fiołka.

Zaproponować należy też luksusowe perfumy Ralph Lauren, ułożone przez sławnego amerykańskiego tytana mody. Wszystkie kobiety z pewnością pokochają Notorious Ralph Lauren, pachnący m.in. irysem i piwonią.