Lasery użytkowane w leczeniu

Fachowy salon kosmetyczny to miejsce, gdzie bez żadnych lęków jest możliwość powierzyć swoją urodę w dłonie wykwalifikowanej kadry. Należyte urządzenia kosmetyczne Wrocław dopuszczają przeprowadzać zabiegi na światowym pułapie.

W poprzednich latach bardzo wzrosło zapotrzebowanie na wszelakiego rodzaju zabiegi, jakie umożliwiają wyglądać młodo, radować się idealnie gładką cerą i czuć się pewnie tak długo, jak tylko to możliwe.
Lasery użytkowane są w medycynie od kilkudziesięciu lat. Światło lasera jest niezwykle precyzyjne, ale niestety nie istnieje wszechstronny laser (zobacz: laser pikosekundowy) do leczenia każdych jednostek chorobowych. Skuteczność terapii zależy od wyboru dobranej długości fali światła lasera i odpowiedniej jego formy. Trzeba również mieć na uwadze, że kuracja nawet najlepszym laserem przez nieobeznanego operatora nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, a może wprost zaszkodzić.
Lasery frakcyjne potrafią stymulować odtwarzanie kolagenu. Kolagen jest kluczowym czynnikiem odpowiedzialnym za naprężenie skóry, tworzy bowiem główne rusztowanie skóry właściwej. Procesy degeneracji kolagenu i odnawiania go następują w skórze przez całe życie. Niestety, z wiekiem wytwórczość nowego kolagenu wyraźnie się redukuje. Najważniejsze jest to, że laser frakcyjny nie uszkadza całej skóry, lecz ją dziurkuje, tworząc w niej mikro kolumny uszkodzeń, jakie są objęte zdrową, nienaruszoną tkanką. To przyspiesza regenerację naruszonych kawałków skóry i powiększa bezpieczeństwo zabiegów. Nowy kolagen to jędrniejsza, naprężona, w wyższym stopniu sprężysta, zagęszczona i nadzwyczaj pewnie odnowiona cera. Tutaj więcej: .
urządzenia kosmetyczne wrocław

Autor: garethjmsaunders
Źródło: http://www.flickr.com/photos/garethjmsaunders/2065891945/
Zabieg laserem frakcyjnym zaczyna się od nałożenia na skórę kremu przeciwbólowego, tak, żeby umożliwić wygodę w trakcie zabiegu. Cera musi być przemyta i odkażona przed aktywnością promieni lasera. Złuszczanie i zabliźnianie się trwa parę dni. Dla zainteresowanych: linkuję.

Dlatego że cykl regeneracyjny komórek trwa 28 dni, na kolejny zabieg jest możliwość przyjść najwcześniej po tym czasie. Całkowity cykl odnowy tkanki to trzy miesiące, dlatego w całości ocenić efekt zabiegu można dopiero po takim czasie.