Które style w modzie męskiej będą obowiązywać w roku 2014?

Nie tylko kobiety uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Garderoby panów często są znacznie lepiej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, analogicznie jak panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, cykliczne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness wieńczą doskonale dobrane do stylu garderobą. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już projektanci męskiej garderoby?

To zaskakujące, jednak prawdziwe. Najnowsze trendy na pewno trafią w gust odważnych panów. Wracają odważne kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby. Dla mężczyzn (kliknij tutaj) sklepy odzieżowe przygotowały naprawdę wiele nowych projektów.

Dużo panów ma znaczny dylemat, a mianowicie, które ubrania wybrać na zimę. Rozmaite propozycje różnią się między sobą, najczęściej diametralnie, lecz panowie zawsze znajdują rozwiązanie idealne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania i oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego mogą w niedługim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymogi. Klienci są zachwyceni tym, co mogą spotkać aktualnie na rynku odzieżowym.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i surrealistyczny. Tweedowe garnitury projektanta, będące motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na materiałach znalazły się subtelne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odbiegały od znanych form oraz standardowych proporcji. Na porę jesienną dobre są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tutaj: T-shirty i koszulki męskie Z długim rękawem od Ceneo).

Zatarcie różnic pomiędzy garderobą męska a damską to fakt. Męska moda nawiązuje do mody damskiej – fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki wielki wybór może spowodować spory mętlik . Odważni z pewnością podejmą wyzwanie i poeksperymentują. Najważniejsze jest jednak to, by nie dać się zwariować i uważnie wybrać jeden konkretnie dopasowany do swojej osobowości. Swoboda powinna być być tego najważniejszym wyznacznikiem.