Jaki kosmetyki wybrać? – antyperspiranty oraz cienie do oczu

Kiedy myślimy o tym, by fajnie wyglądać, musimy po pierwsze pomyśleć o tym, by nie śmierdzieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu wymyć, bo same piękne perfumy nie okażą się wystarczające. Jednak wszyscy wiemy, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć bardzo nieprzyjemny zapach. Dlatego tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są zapełnione różnego typu dezodorantami. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

cienie do powiek

Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że porządnie poszuka. Dodatkowo warto wypróbować dezodoranty różnych marek. Ba! Powinniśmy też posprawdzać różne dezodoranty jednej firmy. Może wyjść na to, że za pierwszym albo drugim razem znajdziemy ten idealny dezodorant. A może się też okazać, że będziemy musieli kupić wiele różnych dezodorantów nim trafimy na ten, który będzie nam pasował. To znaczy kupimy taki dezodorant, który zniweluje niemiły zapach i nie pozwoli na to, żeby na naszych ubraniach powstały plamy potu. Jeśli zależy nam na tym, żeby pięknie wyglądać musimy nie zapominać, że należy zadbać o swoją skórę. Jednak poza samą pielęgnacją, warto nie zapominać o makijażu. Bo makijaż na zadbanej skórze świetnie podkreśli naszą urodę. A jeśli jest to make up (http://www.maleckamakeup.pl/profesjonalny-makijaz/) na jakieś wieczorne wyjście to należy pamiętać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą stać się skarbnicą dla naszego makijażu. Trzeba tylko umieć z nich korzystać. Jednak, jeżeli za pierwszym razem nasz make up (maleckamakeup.pl/makijaz-okolicznosciowy/) oka nie będzie perfekcyjny nie musimy się tym martwić, praktyka pomoże nam uzyskać lepsze efekty. Najsensowniej nie zapominać o tym, że przed nałożeniem cieni położyć bazę pod cienie. Poza tym dobrze sprawdzić czy cienie się nie osypują.

Jeśli więc mamy nowe cienie, to rzeczywiście dobrze je sprawdzić w mieszkaniu, przed wybraniem się na imprezę, by potem nie było niemiłego zaskoczenia. Co do kolorów to na wieczorne spotkanie możemy postawić na jakieś bardziej odważne kolory z błyskiem. Jednak, jeżeli chcemy używać cieni, w normalny dzień, to lepiej wybrać matowe, neutralne odcienie. Możemy wybrać beże i brązy, bo to najsensowniejsze rozwiązanie. Jeśli wolimy mocniejsze podkreślenie oka, to możemy do tego dorzucić kreskę, ale nie ma, co stawiać na niebieskie albo różowe cienie, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie kłuć w oczy nasz mocny makijaż oka.