Kosmetyki dla pań

Dużo panów obecnie uważa, że niewiasty używają za dużo makijażu. Piszemy tu o takich widocznych elementach makijażu, jak np. zbyt wyzywające cienie do powiek. Niestety, kobiety często nie pamiętają, że urok kryje się w naturalności. Jedną z przyczyn takiego zjawiska jest to, że obecnie większość zdjęć celebrytek jest poprawiana w Photoshopie.

Autor: Belenda Eco Care

Niewiastom zdaje się, że kobiety z pierwszych stron gazet są cudownie piękne, bez skazy na skórze, żadnych krostek (perfumy dolce gabbana). A to fałsz, to kobiety jak każde inne. Można postawić stwierdzenie, że retuszowanie zdjęć oraz silny makijaż to są najznaczniejsze kłamstwa we współczesnym świecie.

Jednak nie można odrzucać zupełnie kobiecych kosmetyków. Nowoczesne preparaty, takie jak krem przeciwzmarszczkowy, pozwalają na zachowanie piękna nawet w późnym wieku. Faceci powinni to docenić, ponieważ częstą motywacją, jaką mają kobiety stosujące takie rzeczy jak, krem pod oczy, jest zadowolenie partnera. Warto zaznaczyć, że bogato genetycznie uwarunkowane niewiasty mogą prezentować się świetnie nawet bez tego typu dodatków (wypróbuj perfumy laura biagiotti), ale to tylko mały promil populacji.

Równie pożyteczne okazują się kosmetyki do opalania. Nie czarujmy się, opalanie się jest złe dla skóry człowieka.

Czy niniejszy wpis jest dla Ciebie cenny? Jeżeli tak, to bez wątpienia zaintryguje Cię też to wiarygodne źródło – mówi o zbliżonej tematyce.

Z tego powodu każda kobieta, która z jakiegoś powodu lubi brązowić się na słońcu, powinna używać stosować takie kosmetyki. UV jest niebezpieczne dla skóry i czyni, że traci ona wodę i starzeje się prędzej niż u tych pań, które nie opalają się. Oprócz tego systematyczne wystawianie się na słońce jest powodem okropnego raka skóry.

Całkowicie zbędne są za to kosmetyki wyszczuplające. Ich efektywność to raczej sprawa tylko sprytnego marketingu. Drogie kobiety, zawsze miejcie na uwadze, że droga do szczupłej sylwetki prowadzi przez wiele wyrzeczeń. Tu największe znaczenie mają jadłospis i ruch. Żaden preparat nie zniszczy tłustego brzucha po systematycznym stosowaniu.