Kobiety uwielbiają biżuterię — nie jest istotne czy to są kolczyki, naszyjniki, a może broszki

Ładne ozdoby z dziedziny biżuterii, to najlepsi przyjaciele niejednej pani. W zależności od tego, jaki ona posiadagust, podobać jej się będą przeróżne ozdoby.

kolczyki z cyrkonią

Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdą przedstawicielkę płci pięknej stać na to, aby zamawiać biżuterię z diamentami. Nie każdego mężczyznę stać na to, by swojej wybrance serca podarować tego rodzaju biżuterię. Nie oznacza to jednakże, że należy sobie odpuścić i nie wybierać błyskotek. Można po prostu kupić cyrkonie. Prezentują się one prawie jak diamenty. W obiegu są około 50 lat, są zatem stosunkowo nowym wymysłem. Będziemy mogli długo cieszyć się piękną biżuterią, która będzie bardzo pasowała do wieczorowej sukienki. Cyrkonia to syntetyczny kamień, który stworzony był w laboratoriach. Nie jest tak wytrzymały, jak diament i po jakimś czasie będą widoczne na nim drobne rysy. Jeżeli jednak będziemy o nie się troszczyć, to przez dłuższy czas będą nam służyć. Będziemy je na pewno zakładać z rozkoszą. Jeżeli kupimy złote albo srebrne kolczyki z cyrkonią i damy je małżonce, to z pewnością sprawimy jej ogromną radość. Cyrkonia zazwyczaj jest bezbarwna, jednakże może być zabarwiona na inny kolor dzięki wielu domieszkom. Dla przykładu nikiel zmieni jej barwę na brązową, a kobalt na niebieską. Nie zapominajmy jednak zawsze o tym, by kolczyki dobierać pod gust.

Istotne, by nosić je z radością i by pasowały nam do wielu kreacji. Jeśli wybierzemy małe kolczyki, to na pewno będzie można ubierać je też do biura.