Kobiece i naturalnie ułożone – fryzury na lato

Kobiece i lekkie – takie powinny być fryzury tego lata. Modne są wszelkie długości włosów, jednak równie znaczący okaże się kolor. Najgorętszy kolor to tzw. „brond”, czyli połączenie brązu i słonecznego blondu, oczywiście w odcieniach naturalnych. Pasma koloryzuje się tak, by blond z brązem naturalnie się przenikały. To już nie jest dobrze znane nam ombre, gdzie z wyraźnym kontrastem. Farbowanie jest subtelne. Pamiętajmy również o rudościach czy chłodnych blondach.

Schwarzkopf Professional

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz aby kolor pozostał na pasmach jak najdłużej, wskazane jest stosować specjalne linie kosmetyków, ułatwiających zatrzymanie koloru. Podstawą niech będzie szampon do włosów farbowanych.

Czy czujesz chęć przeczytać na nowej stronie nasz aktualny materiał? Myślimy, że tak. W takim razie zapraszamy do zalogowania się.

Drogeryjne półki uginają się od szamponów, jednak bardzo łatwo jest trafić na produkt, którego użycie nie daje żadnych efektów. Wypróbujmy więc renomowane produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie bez kozery produkty do stylizacji tej marki są stosowane przez większość fryzjerów. Jeżeli więc chcemy mieć pewność, iż nasze włosy każdego dnia będą mocne i zdrowe, a ich stylizacja szybka, zdecydujmy się na jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów firmy Schwarzkopf. Bądźmy przekonane, że jeżeli raz skusimy się na kosmetyki tej marki, na stałe zagoszczą na naszej półce. Szampon Schwarzkopf Professional zapewnia włosom natychmiast odczuwalną promienistość koloru, gładkość i pewność dobrze nawilżonych włosów.

Idealne są włosy naturalne, subtelnie skręcone, nierówno układające się, rozwiane wiatrem. Ale jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby się nie sklejały? Ta kwestia nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Firma Schwarzkopf uporała się z owymi problemami.

Ciekawisz się owym tematem? Przeczytaj zatem dalej (https://zafaworkwear.pl/fartuchy-fryzjerskie/) o tym wątku w nowym artykule, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

W sklepach internetowych kupimy spraye bez spłukiwania i pudry, które na włosach są niewyczuwalne w dotyku, a dają efekt dodatkowej objętości.

Jeżeli mimo wszystko najlepiej wyglądamy w prostych włosach, należy przed prostowaniem użyć serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko zapewni ochronę termiczną włosów, ale przyspieszy czas zabiegu.