Kilka kilo mniej

W świecie, gdzie wzorem dla wielu wydają się modelki z okładek czasopism każda normalna dziewczyna powinna zrzucić parę kilogramów. Patrzymy na panie mające ponad 175 cm wzrostu, mające niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i myślimy, co zrobić, by też tak wyglądać. Nie jest to najlepszy punkt odniesienia. Ale, jeśli naprawdę dokucza nam kilka lub kilkanaście kilo więcej dobrze pomyśleć o odchudzaniu. Jak szybko schudnąć?

odchudzannie

Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Odpowiedź nie jest banalna. Trzeba wprowadzić w codzienność sporo zmian. Trzeba zacząć trenować, przynajmniej dwa razy każdego dnia, zrezygnować ze słodyczy i pamiętać o pięciu regularnych porach jedzenia. Do tego powinniśmy pić sporo wody. To jedyny przepis na to żeby schudnąć w miarę szybko. Jednak, jeśli chcemy by efekt był widoczny po dwóch tygodniach powinniśmy iść do dietetyka i zapłacić za zajęcia z trenerem personalnym.

Chcesz przeczytać inne równie przydatne porady? Jeżeli tak, to zobacz tutaj urządzenia do oczyszczania twarzy, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Przez to w krótkim czasie schudniemy – zrzuć kilogramy z najistotniejsze, schudniemy racjonalnie, bez obawy, że zrobimy sobie krzywdę. Diety cud nie są zdrowe. Nie możemy wierzyć, gdy czytamy, że w tydzień będziemy ważyć kilkanaście kilogramów mniej. W tego rodzaju reklamach nie wspomina się, że po następnych dwóch tygodniach wrócimy do poprzedniej wagi.

Wszyscy doskonale wiedzą, że sport to zdrowie. Poza tym właściwa dieta i naprawdę czujemy się lepiej. Jednak najistotniejsze jest to by być systematycznym. Jednak dla ogromu ludzi zdrowy tryb życia to czasowa moda. Kaprys na coś innego. Gdy tymczasem dobrze byłoby pamiętać o tym, że zdrowie mamy tylko jedno. Jeśli zależy nam na tym, by mieć siłę i chęci do życia

odchudzanie

Autor: Studio Pięknego Ciała LADOS
Źródło: Studio Pięknego Ciała LADOS

powinniśmy stosować zdrowe nawyki ciągle. Nie powinniśmy poddawać siebie rollercoster’owi w postaci przez pięć miesięcy jem wszystko, co zdrowe i trnuje, a przez kolejne dwa nie straszne mi są żadne ograniczenia.

Nie zapominajmy, że warto znaleźć złoty środek. Nie dajmy się zwariować i nie wycinajmy sobie żeber, żeby uzyskać talię osoby, ale również nie pozwólmy na to by hula hop zatrzymywało się na naszym brzuchu. Pamiętajmy również o tym, że zdrowe życie to nie jedynie zbilansowana dieta i trening, ale też pokarm dla naszej psychiki. Owszem nasz umysł będzie efektywniej działał dzięki ruchowi i odpowiedniemu jedzeniu, ale też wyszukajmy sobie jakąś pasję, której będziemy mogli się oddać bez reszty. Dzięki hobby nasze życie naprawdę będzie przyjemne i zdrowe.