Kiedy twoja cera wymaga natychmiastowej pomocy, wybierz skoncentrowany preparat do szybkiej regeneracji skory

Wreszcie wiosna. Świat wydaje nam się ładniejszy, ludzie robią się bardziej pogodni i pełni chęci do życia. Pora zimowa niestety nie służy naszej skórze i figurze w związku z częstą rezygnację z codziennej aktywności fizycznej a także z uwagi na wzmożony apetyt, towarzyszący melancholijnej pogodzie.

więcej w temacie

Autor: UlyssesThirtyOne
Źródło: http://www.flickr.com
Brak właściwej ochrony cery w miesiącach zimowych, rodzi obowiązek używania wzmożonych preparatów rewitalizujących na wiosnę. Odpowiedzią na popyt szybkiej i efektywnej odbudowy cery po sezonie zimowym, są coraz częściej promowane przez branżę kosmetyczną, ekstrakty pielęgnacyjne w fiolkach tzw.

Hej, spójrz na serwis (http://www.theomarvee.com/excelsi-or/189-lift-ionic-mask-200ml.html)!, to okazja, że ponownie tak szybko dodali w tamtym miejscu coś aż tak atrakcyjnego, trzeba to koniecznie sprawdzić!

serum.

Tego rodzaju emulsje, zawierają w swoim składzie spore ilości związków biologicznie aktywnych. Liczba tych związków biologicznie aktywnych, znacznie przekraczają zawartość powszechnie stosowanych składników czynnych w emulsjach pielęgnacyjnych. Bogate w składniki odżywcze, preparaty regenerujące do skóry, najczęściej zalecane są do stosowania na noc, ponieważ w nocy cera najlepiej wykorzystuje wszystkie zawarte w nich związki odżywcze. Związki odżywcze jak witaminy, mikroelementy, enzymy, adekwatnie dostosowane wyciągi z roślin, wnikają głęboko w skórę, wspomagając jej naturalne funkcje.

W efekcie skóra jest rozświetlona, zmarszczki pomniejszone, zabarwienie ujednolicone. Wyniki upiększające używania serum, można zobaczyć już po pierwszym użyciu. Kosmetyczne związki biologicznie aktywne, pojawiają się na półkach aptek i w drogeriach. Ale z natychmiastowych zabiegów odmładzających skórę, możemy skorzystać także w salonach wellness. Niezastąpionym urządzeniem wykorzystywanym nie tylko w gabinetach odnowy biologicznej jest autoklaw kosmetyczny. Jest to urządzenie służące odkażaniu wszystkich przyrządów i przedmiotów, mających styczność z krwią i płynami ustrojowymi.