Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, jaką jest zawartość torebek większości pań.

Torebka damska od dawna pozostaje wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest jak jaskinia skrywająca pełne tajemnic rzeczy, o istnieniu jakich wie tylko wtajemniczona kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed innymi domownikami.

damskie torby na zakupy

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od wielkości torebki i stylu właścicielki, całkowita zawartość waha się od kilkunastu drobiazgów do nawet kilkudziesięciu. W prostej wersji znaleźć tam można tylko najbardziej potrzebne przedmioty, to znaczy podstawowe dokumenty, telefon komórkowy, zestaw kluczy do domu, portmonetkę, słoneczne okulary, jednorazowe chusteczki, balsam do rąk, balsam do ust, niewielkie lustereczko, niewielki grzebyk i oczywiście rajstopy na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja będzie dodatkowo zawierać notes z długopisem, miniaturową parasolkę, gumy miętowe, komplet pilniczków do paznokci i lakier którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Przydają się oczywiście plastry opatrunkowe, igła z nićmi, tabletki od bólu(zobacz fizjoterapia stomatologiczna) głowy i inne akcesoria.

To wszystko niewiele znaczy w porównaniu do przeboju ostatniego czasu, jaki powalił panie na klęczki. I to niestety dosłownie, bo z powodu dużego ciężaru, jaki sobie zafundowały. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta niewinnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. To nie jest pusta siatka, którą zapełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przybyciu do mieszkania. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do jakiej dodatkowo można zapakować mniejsze sprawunki. I tu zaczyna się zabawa. W zasadzie nie sposób podać zawartości tego typu torebek, gdyż zależnie od statusu materialnego i momentu w życiu znajdzie się tam dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy małych bobasów noszą komplet pieluch, smoczki i przykładowo kupione dawno lecz nie wypakowane trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Zbuntowane nastolatki mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i przykładowo okularami przeciwsłonecznymi. Starsze panie nie będą im ustępować, chowając w czeluściach szminki, pudry, stare fotografie oraz kilka słodyczy dla wnuka.