Jakimi metodami współczesna kosmetologia radzi sobie z najróżniejszymi zmianami w wyglądzie.

Wraz z upływającymi latami nasze ciała zaczynają się zmieniać, i to niestety na gorsze. Skóra zaczyna tracić swoją dotychczasową sprężystość, a w wielu miejscach pojawiają się mniejsze i większe fałdki, niekoniecznie dodające uroku. Na wiele z tych problemów znaczący wpływ ma styl życia. Niewłaściwe odżywianie, brak ruchu, przemęczenie i stres to główne czynniki powodujące kłopoty z wyglądem.

otyłość

Autor: FBellon
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety problem tu jest taki, że tego typu zaniedbania są szybko widoczne, jednak pozbycie się ich wcale nie będzie takie proste i wymaga sporo wytrwałości i poświęceń. Szczęśliwie bardzo w powrocie do dobrego wyglądu bardzo może pomóc współczesna kosmetologia, proponując dużą ilość zabiegów zmniejszających niepożądane objawy i dających lepszy wygląd. Przykładowo w przypadku tak często występującej pomarańczowej skórki panie do wyboru będą miały liczne zabiegi na cellulit (kliknij to), dzięki którym mogą się one uporać z tymi uciążliwymi i brzydkimi problemami. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń zdecydowana większość z tych zabiegów jest niezwykle bezpieczna i nie daje żadnych skutków ubocznych.

Kolejnym obszarem, który jest korygowany coraz częściej przez kobiety, jest tak powszechnie spotykany tłuszcz. Jeszcze do niedawna podstawową techniką na jego eliminację była tradycyjna liposukcja kolan (zobacz na stronie). Zabieg ten wykonuje się za pomocą wprowadzanych pod skórę igieł, przez jakie usuwa się komórki tłuszczowe. Lecz jest on mocno inwazyjny, będzie wymagał dość poważnego ingerowania w ciało i czasami może powodować rozmaite powikłania.

Liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D

Źródło: http://www.lipoline.pl/

Z tego też powodu powoli się zaczyna się z niego rezygnować na rzecz innych, znacznie bezpieczniejszych i dokładniejszych metod. W ostatnim czasie bardzo popularna staje się liposukcja ultradźwiękowa, wykorzystująca fale o odpowiednio dobranej częstotliwości do rozbijania komórek tłuszczowych. W odróżnieniu od klasycznej odmiany tego zabiegu nie ma tu żadnej ingerencji w organizm, dzięki czemu eliminuje się możliwość wystąpienia wielu powikłań.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym intrygującym wpisem? Rewelacyjnie. W takim razie zapraszamy – kliknij w link laser lubin i przejdź do nowej strony po szczegóły.

Liposukcja ta używana być może na całym ciele, nie ma żadnego problemu żeby za jej pomocą usunąć na przykład tłuszcz na twarzy (sprawdź przykłady).