Jakim sposobem rozsądnie dbać o siebie?

Nabywasz następny słoik kremu z nadzieją, że to antidotum na młodość, im kosztowniejszy – tym lepszy. Tylko, iż gładka skóra bez bruzd jest realna jedynie w reklamie.
W rzeczywistości doskonały wizerunek i zachowanie młodości do późnych lat wymaga znacznie sporzej zabiegów.

Aplikujesz maski do włosów, gdyż świat oszalał na punkcie młodego wyglądu. Dziś już nie wyłącznie gwiazdy show – biznesu czują presję, by w wieku przedemerytalnym posiadać powierzchowność 20-latki, ale także tak zwane zwykłe kobiety. Niektóre decydują się na radykalne jak też całkiem drogie sposoby, którymi są operacje plastyczne, zastrzyki z botoksu jak też kolagenu. Czasem jednak zapominamy tylko, iż ażeby zachować świetną kondycję oraz wygląd na wiele lat, nie starczy wykorzystywać liftingi jak też kremy przeciwzmarszczkowe. Oto parę wskazówek, w jaki sposób zatrzymać młode lata. Te proste wzmianki odniosą jednakże skutek, jeżeli stosowane będą konsekwentnie oraz systematycznie.
Pasemko Racoon Clix

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska
Nie dopuść do nadwagi. Zbędne kilogramy nie jedynie postarzają, ale także negatywnie oddziałują na zdrowie jak też kondycję. Często nieprawidłowa dieta sprawia, iż posiadamy ziemistą, suchą skórę i podkowy pod oczami. I w tej sytuacji nawet naturalne serum przeciwzmarszczkowe nam nie pomoże. Dieta na pewno powinna być zrównoważona i zawierać niezbędne odżywcze substancje, witaminy a także minerały. Każdy wie, iż warto stronić od ciężkich potraw, konsumować wiele jarzyn, owoców, chudych ryb a także trochę chudego mięsa. Oto kilka składników, które są nieodzowne dla pięknego wyglądu: witamina A – bierze udział w syntezie kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry, opóźnia rezultaty starzenia się, wzmacnia paznokcie – (zobacz wrastający paznokieć wrocław) i włosy.

Najsporzej zawiera jej wątroba, masło, mleko jak też olej oraz warzywa. Witamina E – zwana również witaminą młodości – hartuje włosy i paznokcie, chroni skórę przed wysuszeniem, jest w olejach roślinnych, rybach, pomidorach, zielonych warzywach oraz czarnej porzeczce.