Jakie buty wypada mieć w szafie każda kobieta? Poznaj listę niezbędnego obuwia

Większość pań nie jest w stanie przejść obojętnie obok zachwycających szpilek. Gdy zauważymy je w sklepie, od razu wchodzimy i choćby wypłata była jeszcze daleko – kupujemy je. Moment refleksji przychodzi potem, lecz czego się nie robi dla fenomenalnych butów. Jednak nie jedynie szpilki muszą znajdować się w damskiej szafie. Jakie oprócz tego buty bezapelacyjnie się przydadzą?

Są to oczywiście komfortowe buty sportowe, np. trampki białe albo adidasy. To właśnie w nich będziesz ćwiczyć lub uprawiać biegi, toteż decyduj się na obuwie cenionych producentów, którzy dbają o to, abyś nie nabawiła się żadnej kontuzji. Obuwie sportowe przyda się również na wycieczki, np. do lasu bądź na popołudniowy spacer, kiedy chcielibyśmy czuć się wygodnie i mamy dosyć chodzenia na obcasach. Kolejnym typem butów są kozaki skórzane, swoiste buty jesienne damskie. Powinny być stylowe, by pasowały i do spodni, i do spódnicy. Zależnie od tego, na jakim obcasie dobrze się czujemy, wybierzmy kozaki niskie bądź wysokie. Popularne są także kozaki na koturnie, nadzwyczaj komfortowe oraz efektowne. Na zimę zaś jesteśmy zmuszone kupić kozaczki z futerkiem, gdyż przy ujemnych temp. może zrobić nam się zimno. Zobacz

Kozaki damskie

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com
A zziębnięte stopy nie są niczym miłym, szczególnie kiedy codziennie czekamy na przystankach autobusowych lub kolejowych. Ale to nie koniec obuwia, jakie musi mieć każda pani. Bardzo popularne oraz lubiane są również balerinki, które mogą nawet zastępować szpilki. Wystarczy, że będą miały spiczaste czubki, a od razu będą wyglądać naprawdę gustownie. Pamiętaj też o botkach, niższej wersji kozaków. Są eleganckie oraz makijaż wieczorowy wrocław wygodne, a do tego świetnie komponują się z większością stylizacji. Decyduj się na te z solidnym obcasem, a będziesz mogła chodzić w nich cały dzień bez obolałych stóp. Niektóre panie przepadają również za emu, chociaż ich partnerzy nie za bardzo je lubią. Choć są ciepłe oraz komfortowe, to nie wyglądają tak ładnie, jak kozaki, lecz dobrze je mieć w szafie, kiedy np. chcemy szybko podbiec do sklepu.

Teraz już orientujesz się, jakie buty są potrzebne w twojej szafie. Rozeznaj się, jakich butów nie masz oraz przy następnej wizycie w galerii handlowej uzupełnij braki- na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc.