Jaki kostium kąpielowy należy kupić do jakiego typu figury?

Jeśli posiadasz w zamierzeniach kupno jakiegoś nowego kostiumu kąpielowego, to w poniższym tekście znajdziesz kilka ciekawych wskazówek, które mogą pomóc Ci wybrać idealny model.
Gdy zbliża się czas na stroje kąpielowe, to niezależnie od tego, czy się wybierasz na swoje wakacje w tropikach, czy masz może zamiar pracować nad opalenizną w swym ogródku, warto byłoby, żeby Twój strój kąpielowy podkreślał wszelkie Twoje atuty i powodował, że będziesz prezentować się jak najlepiej.

sport - widok

Autor: Ken Walton
Źródło: http://www.flickr.com
polecany sklep

Autor: Jack Marion
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie masz pewności, jaki fason będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej sylwetki, zobacz nasze propozycje. Jeżeli chcesz dla przykładu zakamuflować odstający brzuszek i jeśli nie czujesz się komfortowo z odsłanianiem brzucha, to wybierz taki strój kąpielowy, który pomoże Ci go wyszczuplić oraz ukryć. Tego typu rolę może spełniać jednoczęściowy kostium, który posiada marszczenia we właściwych miejscach.

W tym momencie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe są hitem, zatem bez najmniejszego kłopotu odnajdziesz tego typu wzór, który z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jednak jeżeli nie lubisz takich kostiumów, to z dość wysokim stanem może pomóc zakryć różne niedoskonałości figury. Jeżeli posiadasz sylwetkę określaną jako „klepsydra” i stosunkowo znaczny biust, pełne biodra czy pupę, to powinnaś zdecydować się na taki strój kąpielowy, który nie tylko będzie bardzo komfortowy, lecz również podkreśli wszystkie atuty Twojej sylwetki.

Lepiej zrezygnować z monokini na cienkich sznurkach, ponieważ mogłabyś wyglądać w nich trochę wulgarnie.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Więc namawiamy Cię – zajrzyj na kolejną stronę i dokonaj oceny naszych prób. W przypadku jakichkolwiek niepewności – pisz!

Wybierz kostium, który inspiruje się stylem retro, z większym topem i podwyższonym stanem lub może stawiaj na klasyczne bikini z bardzo wyciętym dołem.