Jakie trendy będą obowiązywać w w roku 2014?

Pomimo, że do początku przyszłego roku jest jeszcze kilka miesięcy już teraz możemy usłyszeć ciekawe opinie na temat tego, jak będą się kształtować trendy 2014. Swoje propozycje już dzisiaj przedstawiają główne międzynarodowe firmy odzieżowe.

Moda dla kobiet

Autor: Francisco Gómez
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy 2014 (dodatkowe info: nowoczesne audiobooki.) zapowiadają, że modna będzie szkocka krata, która co pewien czas wraca na wybiegi. Krata nie będzie dominować tylko na koszulach. Styliści będą mieli co do niej bardziej większe plany. Na początku przyszłego roku, jak to na ogół ma miejsce jeśli chodzi o zimowe miesiące królować będzie kolor czarny. Nie będzie w tym przypadku miała wielkiego znaczenia figura, czy wiek. Będzie ona dedykowana dla wszystkich. Według pewnych projektantów mody mile widziane będą nawiązania do lat 90-tych.

Kobiety coraz częściej uprawiają sporty. Do tego potrzebna jest nie tylko motywacja jak również chęć realizacji. Do każdego sportu należy się dobrze przygotować także pod kątem sprzętu. Na pewno w przypadku sporej części dyscyplin sportowych istotne jest dopasowanie dobrego obuwia, które sprawi, że rozgrywka będzie nie tylko przyjemniejsza, lecz również bezpieczna z punktu widzenia zdrowotnego. Damskie trampki są takim obuwiem, które idealnie pasuje do aktywnego trybu życia. Są one lekkie, dzięki czemu poruszanie się jest ułatwione. Buty takie idealnie nadają się zarówno na bieżnię jak i na rower. Ich uniwersalność jest na pewno jedną z najistotniejszych zalet, które warto znać nim wyjdzie się na zakupy, w celu poszukiwania dobrego obuwia sportowego.

Kupno butów w kolorze złota zawsze jest obarczone pewnym ryzykiem. Złoto jest to kolor, który może wyglądać w wielu wypadkach zbyt tandetnie. Złote buty powinny być zatem wybrane na tyle umiejętnie, by idealnie pasowały do naszego stroju. Złote buty możemy np. założyć do sukni ślubnej. Nie jest to częsta praktyka, jednak trzeba przyznać, że jeżeli buty będą dopasowane z poczuciem gustu można liczyć na to, że będą wyglądały niezmiernie interesująco. Dobrze jest w takowym przypadku jednak swój plan skonsultować ze znajomymi bądź ze osobami kompetentnymi, którzy posiadają dobre wyczucie smaku.