Jaką biżuterię dać swej kobiecie – przewodnik

Panie uwielbiają nosić biżuterię, zaś jeszcze bardziej uwielbiają ją otrzymywać od swoich gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas nierzadko obcy i tajemniczy, jednak to nie przyczyna ażeby się wycofywać! Przygotowałem dla Was kilka zasad, jakimi możemy się kierować kupując biżuterię swym kobietom.
A więc zdecydowałeś, że tym razem dasz swojej kobiecie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśliby to były zaręczyny, kwestia byłaby relatywnie łatwa. Miałbyś tutaj bardzo ograniczony wybór. Natomiast wszelkie inne okazje pozwalają na dobór prezentu z pełnej palety. A jest w czym przebierać: , kolczyki srebrne, pierścionki, , naszyjniki, bransolety, brylanty, perły … Głowa boli. Co gorsza kosztowności, jak większość fragmentów kobiecego ubioru, podlega silnym wpływom mody . Toteż trudno tutaj mówić o bezwzględnej a także uniwersalnej klasyce. Warto na początek spojrzeć wstecz po czym poszukać natchnień w epokach naszych babć a także dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tutaj naczelną zasadę: biżuterię wręcza się tylko kobietom bliskim. Jest to głównie wybranka serca, lecz także rodzicielka, siostra albo córka. Biżuteria to bowiem nadzwyczaj zobowiązujący podarunek. Kobieta, która nie czuje się związana z mężczyzną wręczającym jej biżuterię, powinna, podarunek oddać.
malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga reguła nawiązuje do kobiecej klasy, w której obowiązuje reguła umiaru jak też współbrzmień. Kupując biżuterię dla swej wybranki, pomnij, iż nawet jeżeli Twoje uczucie jest płomienne, upominek nie powinien krzyczeć. Tego wariantu ozdoby są bardziej kropką nad „i” niż naczelnym punktem programu.

Mają akcentować a także uzupełniać krasę, nie zaś ją przyćmiewać. Zatem od rozmiarów i ilości ozdób, ważniejsza będzie jakość zrealizowania a także użyte materiały. Obecnie osiągalna jest również biżuteria – jak się mierzy rozmiar pierścionka online – któż z nas nie zachwycał się biżuterią online.