Jaka bielizna jest aktualnie najmodniejsza?

Mody cały czas się zmieniają. Jakby tak zerknąć na to z dystansem, może wydawać się to dziwne, że każdego roku pojawiają się inne zasady dotyczące tego, co jest ładne.

Nawet bielizna damska którą przecież widzi zazwyczaj jedynie właścicielka oraz czasami mąż, podlega szybko zmieniającym się modom. Jednakże nie wolno ulegać takim zaleceniom – w tym tekście wysuwamy nowatorski postulat, by każda niewiasta wybiera to, co zechce, zamiast tego, co uważają inni!

Porozmawiajmy o takich elementach ubioru, jak stroje kąpielowe . W tym sezonie (i kolejnym) proponujemy kobietom, by wybrały raczej klasyczne kroje niż nowoczesne. Dziś modne stroje kąpielowe odsłaniają sporo, co może się wielu kobietom nie podobać. Nie okłamujmy się, nie każda z pań posiada figurę idealną. Z tej przyczyny polecamy stroje kąpielowe, które wyglądają prawie tak, jak te zakładane przez wczasowiczki parę dekad temu. Stroje kąpielowe dosyć konserwatywne, okrywające m.in. brzuch. Tak pomyślane stroje kąpielowe mogą prezentować się wspaniale, nadając właścicielce klasyczny powab.

Dlatego jesteśmy zmuszane nosić niepraktyczne i niehigieniczne stringi (więcej tutaj)? Czy jedynie dlatego, bo tak silnie podobają się mężczyznom? Czy z tej przyczyny, że są trendy i jest w dobrym tonie je zakładać? To są kompletnie bzdurne argumenty. Pani powinna ubierać to, co wybiera i w czym jest jej komfortowo.

Podobnie biustonosze – teraźniejsze niewiasty bardzo męczą się ze wszelkiego rodzaju egzemplarzami, które modelują i wzrokowo maksymalizują wymiary piersi. Czynią tak, bo funkcjonuje niewyobrażalnie wielki popyt wśród panów na wielkie biusty.

Każda niewiasta, która chce czuć się miło i odpowiednie w każdej sytuacji, musi zwrócić się o pomoc do specjalistek od bra-fittingu, czyli kobiet, które wybierają właściwe dla danej sylwetki biustonosze. Ta profesja pojawiła się w naszym kraju w ostatnich latach – w rozwiniętych krajach jest oferowana już od dawna.