Jak samodzielnie zrobić jedyną w swoim rodzaju biżuterię?

Każda kobieta chce podkreślać swoją urodę z pomocą nietuzinkowej biżuterii. Jak jednakże wyróżniać się na tle reszty kobiet,kiedy w sklepach znajdziemy głównie kolczyki produkowane w hurtowych ilościach? Odpowiedź jest oczywiście bardzo prosta – możemy samodzielnie zrobić dla siebie ozdoby.

koraliki
Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest to bynajmniej takie skomplikowane, czyli w tym przypadku nie obowiązuje wymówka o braku zdolności do robótek ręcznych. Jakie przedmioty będą nam do tego celu potrzebne? Jeśli chciałybyśmy wykonać kolczyki z niedużych koralików, warto polecić produkty firmy Miyuki. Malutkie koraliki wytwarzane są w różnych odcieniach – od mocnej czerni, przez pastelowe róże, aż po przezroczyste. Wszystkie są jednak wyjątkowo drobne, w niebanalnym kształcie walca.

Koraliki Miyuki znakomicie wypadają jako prosta biżuteria na co dzień, ale również uzupełnienie efektownej kreacji (zdjęcia koralików miyuki). Wystarczy jedynie wybrany fason nawlec na bigle do kolczyków i już! Możemy też przetestować koraliki (klik!) szklane. Dystrybutorzy proponują ich szczególnie atrakcyjną ofertę – od drobnych do dużych, w różnorakich kształtach i odcieniach. Wykonamy z nich wyjątkowe wisiorki na szyję, bransolety oraz kolczyki – wystarczy nawlec je na bigle do kolczyków. Paciorki i gadżety znajdziemy w sklepach internetowych lub stacjonarnych. Jeśli dotychczas nie robiłyśmy własnoręcznie biżuterii, dobrze jest zajrzeć na blogi oraz instruktażowe videoblogi.

Znajdziemy na nich fachowe poradniki, jak krok po kroku zrobić wyjątkową biżuterię. Ich autorki podpowiedzą również, gdzie najlepiej kupować koraliki i akcesoria oraz jak je dobierać do naszych ubrań.

Poświęć chwilę i sprawdź tu (noor.pl/) dodatkowe informacje na opisywany temat – one z całą pewnością Cię zaintrygują, więc nie czekaj za długo:)

Koraliki szklane i delikatne paciorki Miyuki pomogą nam prosto wyczarować nietuzinkową biżuterię (sprawdź koraliki szklane). Decydując się na nią, mamy pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i dopasowana do naszego stylu, a jej zrobienie to względnie nieduży koszt. Nie jedynie umiejętności manualne nie są konieczne. Na wykonanie takiej biżuterii nie potrzebujemy dużo czasu – parę kolczyków spokojnie zrobimy w kilkanaście minut.