Jak powiększyć sobie wargi?

Najpopularniejszym sposobem powiększania ust jest współcześnie wypełnienie ich tzw. kwasem hialuronowym. To jednak nie jedyny sposób na to, aby zyskać pełne usta. Jakie ze sposobów na powiększenie a także modelowania ust powinniśmy rozpatrzyć?
Kwasem hialuronowym można uwydatnić tak górną, jak też dolną wargę.

By usta wyglądały na większe, lecz przy tym w sposób naturalny, wystarczy bardzo nieduża ilość kwasu hialuronowego. oczywiście dzięki tej substancji możesz znacznie powiększyć usta, ale ów trend przestał być już popularny.

Interesują Cię różnego rodzaju inne wiadomości (https://www.salonaturi.pl/)? Dobrze się składa, gdyż masz wybór, by przejść na następną stronę i tam przeanalizować szczegółowe wiadomości.

Dzisiaj bardziej popularne są inne wypełniacze ust.

Zabieg urządzeniem Zeltiq pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z wybranej partii ciała

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Można dla przykładu powiększyć wargi poprzez wstrzyknięcie swojego własnego tłuszczu. Owa procedura wygląda niemal jednakowo, jak zastrzyk kwasu hialuronowego, jednakże wcześniej trzeba oczywiście zaczerpnąć tkankę tłuszczową. Stosując własny tłuszcz możemy także wymodelować usta a także wypełnić bruzdy występujące wokół nich. Zabieg powiększania ust własnym tłuszczem jest sporadyczniej wybierany aniżeli iniekcja kwasu hialuronowego i jest tak z dwóch powodów. Uwydatnienie ust przy pomocy tłuszczu jest zabiegiem przynoszącym bardziej niezmienny efekt. Kwas hialuronowy poddaje się sukcesywnemu wchłanianiu przez organizm, zatem usta z biegiem czasu powracają do pierwotnego stanu. Następnym powodem jest trudność w ocenie wchłaniania się tłuszczowej tkanki. Nawet najlepszy doktor nie jest w stanie przewidzieć, jak dużo tłuszczu zostanie wchłonięte przez organizm po wykonanym zabiegu. Wypływa to ze specyfiki tej substancji a także funkcjonowania naszego organizmu.

U pewnych osób przez dużo lat utrzymywał będzie się rezultat uzyskany zaraz po zabiegu, a u innych w ciągu miesiąca albo dwóch objętość warg może zmniejszyć się nawet do 30%.