Jak trochę znerwicowana pracą bizneswomen może się odprężyć i przy okazji poprawić estetykę swojej skóry

Uroda i moda to współcześnie bardzo powszechnie używane słowa. Kobietom, a szczególnie elegantkom, zależy na tym, aby przez długie lata zachować młodzieńczą świeżość. To zadanie jednakże do prostych raczej się nie wlicza. A to za sprawą niezwykle stresującej pracy, której niewiasty bez reszty się poświęcają. Tak czy owak, każda bizneswomen płaci wysoką cenę za błyskotliwą karierę w reklamie. Efektem nieprzespanych nocy oraz nadużywania kawy są podkrążone oczy i pozbawiona blasku cera.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ogólne wyczerpanie organizmu coraz bardziej daje o sobie znać, to sygnał, że trzeba przystopować. Bezrobotnym czterdziestolatkom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać odwagi tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei zmęczonym bizneswomen można zaoferować zabiegi kosmetyczne, tym razem przede wszystkim w celach poprawy stanu urody.Jedną ze świetnych i łatwo osiągalnych kuracji jest endermolifting (warto się zapoznać).

Zaintrygował Cię nasz post? Zatem wejdź w link do serwisu komórki macierzyste wrocław i ciesz się kolejnymi faktami. W razie pewnych wahań – odezwij się do nas.

Zabieg stosowany jest na twarz, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znacząca poprawa jędrności skóry. Endermolifting stosuje się również w przypadku, kiedy elegantka pragnie przynajmniej nieco poprawić owal twarzy. A jeżeli dana narzeczona zechce zaskoczyć swoją prezencją partnera, to rzeczony zabieg będzie w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem – poza wymienionymi w tym miejscu korzyściami, należy również pamiętać o tym, że jeszcze jednym plusem tej kuracji pozostaje zmniejszenie tkanki tłuszczowej na twarzy i brodzie.

ciekawy odnośnik

Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc czuć się komfortowo w czasie krajowych sympozjów, zwłaszcza jeśli pani jest delegowana na prelegenta, należy pozbyć się wszystkich niedoskonałości. A do nich kosmetolodzy zaliczają przykładowo przebarwienia, blizny albo rozstępy. Z takimi defektami skóry rewelacyjnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki serii zabiegów cera usługobiorczyni stanie się o niebo młodsza, a kobieta wróci do mieszkania w lepszym humorze, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez parę kolejnych dni.

Żeby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar powinien się znaleźć w odpowiednich rękach, co jest równoznaczne z tym, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykwalifikowany kosmetolog. A poza tym, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, zada on pięćdziesięciolatce kilka ważnych pytań, a od otrzymanych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać – niektóre schorzenia mogą być podstawą do odmowy wykonania np. mezoterapii bezigłowej.