Jak nas postrzegają?

To, co ubieramy, wiele mówi o nas. Sporo osób wyznaje takie przekonania, które twierdzą, że istotne jest to, co człowiek ma w duszy – talenty, temperament. To jasne, że tego gatunku rzeczy są kluczowe i powinny być szkłem, przez które postrzega się innych. Jednakże rzeczywistość nie jest tak ładna.

buty
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Pani, która ma na sobie eleganckie ciuchy, jakie oferuje na przykład najnowsza kolekcja Zara, jest inaczej odbierana w oczach społeczeństwa niż ta, która zakłada frywolne tuniki sprzed paru dekad.

Dalej uważasz, że inni ludzie patrzą głównie na twoje walory charakteru? Cięzko jest porzucić takie marzycielstwo i zacząć postrzegać świat realistycznie. Jest zatem mały eksperyment intelektualny, banalny, który zmieni twój sposób rozumowania.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj bez ociągania, co jest w najnowszym tekście (zooksy.eu/kategoria/skarpetki-sportowe) – on również zapewne będzie warty uwagi!

Dostajesz maila od człowieka, u którego od zawsze chciałeś dostać posadę. Co wdziewasz przed udaniem się na te ekstremalnie ważne spotkanie? Koszula Zara? Estetyczne buty ze skóry? świetny wybór ubrań. Ale nie zakładaj tych ubrań na siebie. Załóż na stopy twoje modne tenisówki – Do tego wciągnij na siebie luźne jeansy i bluzę ocieplaną, którą nosisz w zimniejsze dni. Jesteś zszokowany? Dlaczego? Przecież potencjalny pracodawca wejrzy w twoją osobowość i nie będzie spoglądał na ciebie przez pryzmat ciuchów! Takie coś przecież płynie wprost z naiwności. Czy posiadasz w sobie tyle szaleńczej odwagi, by pójść na rozmowę o zatrudnienie w takich komfortowym, ale niezbyt estetycznym odzieniu? Mamy szczerą nadzieję, że nie, bo dziś, kiedy nadchodzi kryzys ekonomiczny, dobrą posadę jest zdobyć naprawdę niełatwo…

Na biznesowe okazje, takie jak wspomniana wcześniej rozmowa o pracę, najlepiej założyć eleganckie ciuchy. Najlepiej przejrzyj ubrania, jakie oferuje dla ciebie nowa kolekcja Zara. W odzieży tej renomowanej marki zawsze poczujesz się pewnie, a ludzie będą postrzegać cię korzystnie.

Jeśli opisywana kwestia Cię intryguje i musisz ją zbadać lepiej, więcej przeczytasz tu (https://kidshits.pl/) – to nieco odmienny punkt widzenia na tę tematykę.

Źródło: domodi