Jak być modnym mężczyzną tegorocznej jesieni?

Zgodnie z pomysłami największych dyktatorów stylu można szaleć do woli. Wolno łączyć wszystko, nawet wzory cętkowane, paski zebry, printy, a nawet kwiaty i malarskie desenie.
Trzeba wprawdzie przyznać, że wprawa odpowiedniego dopasowania ubioru do pory jesiennej wymaga stosownej wiedzy oraz dużej dawki kreatywności, wyjątkowo jeśli rozmawiamy o modzie męskiej. Niemniej, już kilka łatwych sztuczek może sprawić, że dzięki dostosowaniu modnych ubrań w dużym stopniu zdobędziemy na ogładzie.

panowie na spotkaniu

Autor: Vancouver Film School
Źródło: http://www.flickr.com
Zaskakujące, jednak realne. Najnowsze trendy niewątpliwie przypadną do gustu odważnym panom.

Zaintrygowały Cię treści stworzone w tym artykule? Czujesz jednak niedosyt? W takim razie namawiamy do kolejnej strony – naciśnij tutaj i wejdź tam.

Powracają odważne barwy, zwłaszcza górnej części garderoby.

Twardziele z pewnością uradują się z powrotu stylu wojskowego, a razem z nim butelkowej zieleni, płaszczów, spodni moro i prostych krojów kurtek. Dobrze wyglądają w połączeniu z gustownym kardiganem lub piękną marynarką.

Duża liczba panów ma znaczny dylemat, natomiast mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Kolejne propozycje różnią się między sobą, najczęściej diametralnie, lecz klienci zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania oraz oczekiwania klientów płci męskiej, więc mogą w niedługim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymagania. Panowie są zachwyceni tym, co mogą spotkać aktualnie na rynku odzieżowym.

Jesienią obowiązkowo także musimy również zainwestować pieniądze w męski golf lub sweter (zobaczysz więcej tu: Swetry i golfy męskie Puma na Ceneo) i modny płaszcz. Jest to obligatoryjny element szafy każdego autentycznego mężczyzny. Znakomicie nadaje się on również na dni chłodniejsze, kiedy to temperatura na dworze nas nie pieści, jak i w dni cieplejsze. Odcień zakupionego przez nas płaszcza powinien być kategorycznie ciemny, bez mała czarny, aczkolwiek odcienie popielate również cieszą się sporym zainteresowaniem mężczyzn w tym sezonie. Koniecznie tymczasem musimy zatroszczyć się by płaszcz miał pasujące wcięcia w talii, co znacznie zaakcentuje naszą sylwetkę.

Koniecznym elementem naszego dziennego ubioru są również buty. W czasie jesiennym przedstawicielom płci dominującej wyraźnie faworyzujemy sztyblety bądź buty męskie miejskie (Buty męskie Miejskie). Nadają one charakteru oraz komponują nieprzeciętny, osobisty styl, którego na nieszczęście tak często im brakuje.