Gdzie odnajdę cienie do powiek i gadżety do smartfonów?

Gdy chcemy wspaniale wyglądać, my kobiety, to wtedy zaczynamy się malować. Piękny makijaż dodaje nam nie tylko uroku, ale też pewności siebie. Jednak nie zawsze wiemy, które cienie do powiek będą tymi idealnymi. Przy zakupie możemy mieć problem, czy dany kolor będzie pasował do koloru naszych oczu, czy cień danej marki się nie sypie, czy przypadkiem jakiś cień nie posiada za dużo świetlistych drobinek i jeszcze czy musimy dużo tego cienia położyć, by otrzymać kolor taki jak w pudełku.

klik

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com

Wiadomo, że dopóki się cieni nie kupi i nie wypróbuje w domu, to nie będziemy wiedziały, czy konkretny cień nam odpowiada. Dopiero, kiedy go użyjemy i pójdziemy na imprezę, a później z niej wrócimy zobaczymy, co wart jest cień, który zechciałyśmy mieć w swojej kosmetyczce. Bo oczywiście ważne jest również, żeby cień był trwały. Na imprezie często niewiele widać, ale kiedy używamy cieni, przy porannym makijażu, to nie będziemy, co kwadrans poprawiać „oka”. Musimy mieć porządne cienie do powiek (więcej tu), które utrzymają się długo, dlatego warto również kupować bazę pod cień i nie zapominać o tym, by ją nakładać.

Telefon to nie wszystko

W dzisiejszych czasach tylko telefon to za mało, dziś musimy zakupić moc dodatków do swego telefonu. A gdy spojrzy się na te wszystkie gadżety do telefonów to może zakręcić się w głowie, bo jest ich całe mnóstwo i aż dziw bierze, że ciągle produkowane są kolejne. Kiedy teraz kupuje się telefon niezbędny do niego jest case albo najlepiej kilka, inny na każdy dzień tygodnia, do tego słuchawki, małe i duże, bo jasne jest, że do słuchania muzyki w różnych miejscach potrzebne są, co najmniej dwie pary. Do tego opaska na ramię, bo kiedy ćwiczymy smartfon musi być razem z nami.

Każdy na swoim telefonie ma milion aplikacji, które pomagają spalić określoną ilość kalorii, ćwiczyć przez konkretną ilość minut, nie mówiąc już o tym, że są wsparciem przy wyborze tylko najlepszego jedzenia i przypominają o tym żeby wypić tyle płynów ile potrzebuje nasze ciało. Tak, więc poza tym, co w środku ludzie dbają również o to, co na wierzchu.

Odnajdziesz tu bez dwóch zdań szerokie opracowanie takiego tematu, więc warto je szczegółowo przeczytać. Poznasz wtedy wiele wartościowych informacji.

Chociaż najczęściej wszyscy kupują gadżety niemalże, co sześć miesięcy, bo co pół roku kupują również nowe telefony i cały ten gadżeciarski interes wokół telefonów nie ma końca.