Funkcjonalne zabiegi proponowane przez dermatologię a także medycynę estetyczną

Medycyna oraz dermatologia estetyczna oferują współcześnie szereg różnych zabiegów mających wpływ na nasze zdrowie oraz urodę. Mnóstwo osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, bo przynoszą one niesłychanie wyśmienite wyniki, i jednocześnie nie wymagają użycia skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne oraz sprawne.

Nogi

Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z popularnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Wyraźne naczynka nie prezentują się ani ślicznie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi problemami często wstydzą się wyglądu swoich nóg. Na szczęście dermatologia estetyczna oferuje aktualnie skuteczne usuwanie naczynek na nogach z wykorzystaniem wielu pewnych i funkcjonalnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to prosty oraz nieskomplikowany zabieg, który polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek laserem co sprawia, iż krew w naczynku zostaje podgrzana, a to natomiast prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna (www.dermamed.com.pl/oferta/lipoliza-iniekcyjna) estetyczna proponuje także peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę dobrych związków chemicznych, jakie posiadają stosowne stężenie, kolagen skóry odbudowuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i bardziej jędrna. Peeling chemiczny skutecznie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. Medycyna estetyczna zezwala również na efektywne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to spowodowane osłabieniem mięśni Kegla, jakie poprzez nieprawidłowe kurczenie się nie trzymają cewki moczowej.

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Z pewnością problem ten jest bardzo niekomfortowy, do tego może prowadzić do różnych powikłań, wobec tego z pewnością pożądane byłoby go wykluczyć oraz zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono za sprawą szczególnego lasera poprzez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Zapewnia ona przekazanie wiązki laserowej, która jest stosowana blisko przedniej ścianki pochwy i kanału pochwy. Zastosowanie tej metody wywołuje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po około miesiącu od zabiegu wolno spostrzec stały efekt.