Fenomenalne produkty z aloesem.

Santaverde to jednostka produkująca zdrowe kosmetyki. Wszelkie towary Santaverde zawierają czyste soki a także oleje roślinne, subtelnedestylaty ziołowe i cenne ekstrakty roślinne – dodatkowo ani jednej kropli wody. Większa część używanych materiałów pochodzi z poświadczanych upraw i dodatkowo certyfikowanych dzikich zbiorów.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki własnym ekologicznym uprawom roślin, Santaverde jest w stanie sprawdzać wszystkie etapy przebiegu produkcji i zapewniają, że do produkowania ich produktów wykorzystywane są tylko i wyłącznie najczystsze i najświeższe surowce zawierające prawdziwe ilości substancji czynnych. Na nieszczęście Santaverde to jednostka produkująca kosmetyki wyłącznie do cery czułej, tłustej i dodatkowo pielęgnacji ciała. Ich wartość jest nieco wygórowana, bowiem za krem nawilżający o pojemności 30 ml należy zapłacić 130 zł. Chcąc w podobny sposób skutecznie zadbać o swoje włosy, które przeważnie są już „po przejściach” wskazane jest aby zainwestować w solidnyszampon do włosów farbowanych (sprawdź polecaną stronę).

Producentów jak i marek tego rodzaju kosmetyków jest bardzo dużo. Przedział cenowy także jest bardzo urozmaicony: zaczyna się od 10 zł kończy na 100 zł, wielokrotnie nawet więcej. Najbardziej polecany jest szampon do włosów farbowanychspółki Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odbija światło, przemieniając każde włókno włosa a także nadając im lustrzany blask. Cena produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.


Kolejnym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który odżywia włókno włosa orazchroni blask włosów koloryzowanych, od pospolitych po grube, od mało do miernie uwrażliwionych sprawiając, że włosy są bardziej miękkie, puszyste i błyszczące. Cenaartykułu to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony zakupić można tylko i wyłącznie w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Prościej dostępnym na rynku jest Garnier Fructis Color Resist, którego koszt to ok. 9zł za 250 ml. Szampon ten z powodu zawartości olejku z winogron + ACAI żywiwłosy, a dzięki użyciu technologii Chroma Intense ( gdzie pigmenty (przejdź Doreme pigmenty) utrzymują się wewnątrz włosa), sprawia, że barwa jest bardzo trwały.

Pomnij, że dbając w podobny sposób o włosy jak i skórę należy korzystać ze sprawdzonych i solidnych kosmetyków. Czasami lepiej zapłacić troszkę więcej za konkretny produkt, lecz mieć pewność że nie zrobimy sobie nim żadnej szkody.