Dlaczego w żadnym razie nie należy obawiać się gościny u kogoś takiego jak stomatolog Wrocław?

Zupełnie nie wiem, dlaczego Pani przyszła. Naturalnie przyjemnie mi Panią znów gościć, wszakże przedwczoraj zapewniałam panią, iż całość będzie dobrze – powiedziała ubrana w kredowy fartuszek posiadaczka salonu stomatologicznego.

stomatolog wrocław

Autor: WyspaSkarbow.pl
Źródło: WyspaSkarbow.pl
Tak, rozumiem, pamiętam – odpowiedziała ubrana w zieloną kurteczkę kobieta.
Jednak ja niezwykle się boję, czy mój Adaś będzie tak odważny jak ostatnio. Ja rozumiem, iż Pani stomatolog Wrocław już parę razy leczyła mu uzębienie, lecz on za jakimkolwiek razem krzyczy jakby go ze skóry obdzierano. Ja mu mówiłam, iż ma już 40 kilka wiosen oraz zwyczajnie nie wypadałoby jemu się tak zachowywać. Wszakże on nadal swoje. Mniej korzystnie niżeli małe dziecko. Dziecku co najmniej można by dać cukierek, lecz dyrektorowi liceum? Co ja mu dam? Terenowy pojazd? Willę z basenem? No niech mi Pani stomatolog (zobacz czytaj resztę pod adresem) Wrocław coś pomoże… Co ja nieszczęśliwa pocznę? Ja jemu mówiłam, iż pani stomatolog i produkty dla niego dodatkowe informacje Wrocław jest niezwykle miła i wrażliwa. Mówiłam mu także, iż jeśli tylko będzie chciał, to lizaka także dostanie.
Wszakże on cały czas swoje. Że nie chce, iż boli go wręcz myślenie o tym, że stomatolog Wrocław będzie mu palce do buzi wkładać. Och… cóż ja z nim mam… I wygląda na to, iż niczego z niniejszym nie uczynię. Niechaj mi pani stomatolog Wrocław coś pomoże. Wszakże nie idzie obecnie o jakieś wyrywanie uzębienia, żadne piaskowanie czy polerowanie. Swoje trzy rzeczywiste zęby od długiego czasu utrzymuje w formalinie nie jest wiadome w którym zamyśle.

A najgorsze w tej kompletnej obecnej sytuacji jest to, że on miał przyjść do pani stomatolog Wrocław wyłącznie po to, aby przekazać pieniądze za wykonany w zeszłym tygodniu zabieg…