Dlaczego nie dobrze jest wzorować się tylko modą ale mieć własny sposób ubierania oraz poczucie estetyki

Współczesne kierunki w modzie pokazują teraźniejszy świat – są różnorodne, są szokujące, bywają wyciszone, czasem są krótkie a czasem długie. Trend modowy to element kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, należy mieć wiedzę na temat – jak iść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różnorodne okazje, różne odzienia a przede wszystkim różnorodne ozdoby dobierzemy idąc do teatru muzycznego, inne na widowisko sławnego rockmena, zupełnie inne ozdoby zabierzemy do galerii kultury nowoczesnej. Jednym z podstawowych gadżetów stroju dobieranych przez panie jest torebka.

Decydując się na zakup w sieciowym sklepie z torbami, możemy trafić na ciekawe promocje i różnorodny asortyment. Podstawową zasadą jest właściwe wybranie torby do okoliczności. Czym bliżej wieczoru, a uroczystość bardziej doniosła, tym torba mniejszych rozmiarów. Duże, ciężkie z natury rzeczy aktówki damskie (kliknij, by wejść na stronę), zwieszające się z ramienia pani w koktajlowej sukience, zepsują cały wizerunek. Na wieczorne uroczystości nie pasują także torby z materiału, za to idealnie będą wyglądać te z z naszytymi świecidełkami, lakierowane czy koralikowe. Reguła kolejna – im pani bardziej filigranowa, tym torebka mniejsza i z niedużą ilością cekinów.

sprawdź

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobną kobietę wielka, kształtem przypominająca worek torba, przewieszona przez ramię, przytłacza. Podobny efekt daje torebka która ma pełno metalowych ozdób, z dużą ilością frędzelków, ozdobnych suwaków. Pani wysoka, a na dodatek dobrze zbudowana może sobie pozwolić na torebkę wielką, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzelków czy też ozdobnych zamków. Ta sama kobieta z malutką torebeczką nie będzie wyglądać dobrze.

Jeśli zaintrygował Cię ten tekst, sprawdź ten link – to naprawdę świetne opracowanie (https://www.zeccoro.pl/pl/p/Zlota-bransoletka-segmentowa-azurowa-Droga-Grecka/306) tej kwestii. Obowiązkowo to przeczytaj!

Norma trzecia objaśnia jak dopasować torby do fasonu i koloru garderoby. Wiele pań zakłada niewielkie plecaczki w zamian torebki. Ponieważ takie są aktualnie na topie. Mimo wszystko wykwintny kostium i nawet najpiękniejszy na topie plecaczek – jakoś nie współgrają ze sobą.