Czy jest sens stosować nowoczesną medycynę estetyczną by poprawić urodę? Jakie są na to metody?

Nie ma tak właściwie jednego uniwersalnego sposobu na poprawienie urody. Świetnym sposobem będzie wybór takiego gabinetu medycyny estetycznej, w jakim mamy wybór różnych możliwości terapeutycznych. Nie tylko z tego powodu, że istnieje większy wachlarz możliwości, więc lepiej można zindywidualizować ofertę, ale także z tego powodu, iż właściwa dla jednego pacjenta metoda, nie daje zadowalających wyników dla innego.

Do wyboru mamy sporo różnych laserów, które dostępne są w specjalnych punktach handlowych, przykładowo lasery medyczne hurtownia. Na wstępie trzeba wspomnieć o laserze frakcyjnym ablacyjnym. To bowiem najpowszechniejsza metoda. Warto korzystać z takiego lasera, bo jest on faktycznie skuteczny. Laser frakcyjny ablacyjny w dokładny sposób napina i odmładza skórę – . Działa jednocześnie na powierzchnię skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza i miła w dotyku, jak i stymulująco na kolagen. Przez co można uzyskać efekt liftingu oraz pogrubienia.

kosmetyczka

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com

Laser frakcyjny ablacyjny świetnie się sprawdza przy odmładzaniu starzejącej się skóry, która opada i jest zwiotczała. Możemy więc korzystać z tej metody jako profilaktykę, jak również w podeszłym wieku. Dobrą alternatywą albo też dodatkiem do lasera frakcyjnego ablacyjnego jest frakcyjna RF mikroigłowa, to znaczy zabieg, który polega na jednoczesnym nakłuwaniu igłami i nagrzewaniu skóry. Gdyż igły działają głębiej niż laser, co daje silniejsze działania liftingujące. Najczęściej jest to w związku z tym alternatywa dla liftingu chirurgicznego, gdyż zastymulowane są głębsze poziomy tkanek – . Bardziej jest również krótki czas rekonwalescencji, często jest to bowiem jeden dzień i następnie można powrócić do pracy.

Jeżeli masz chęć dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat, to użyj strony, na której znajdziesz pokrewne treści – po prostu kliknij ten link.

Dobrze jest jednocześnie wspomnieć, że przy starzeniu dochodzi nie jedynie do ścieńczenia oraz zwiotczenia skóry, ale również do tworzenia się ubytków tkanek leżącej głębiej.

W tego typu sytuacji trzeba dobrze usztywnić skórę, zaś świetną na to metodą będzie tak zwany smart-lifting. Zabieg polega na miejscowym wprowadzeniu mikronici chirurgicznych. Każdy sposób działa różnie na różne osoby, natomiast jeżeli sami chcemy skorzystać z różnego rodzaju mniej inwazyjnych metod, to zawsze pamiętajmy, żeby robić zakupy w dobrych sklepach, jak urządzenia kosmetyczne Wrocław. W taki sposób będziemy mogli cieszyć się z ładnego wyglądu. Ważne żeby robić to przede wszystkim bezpiecznie.