Czy ciucholandy ponownie zdobędą sektor odzieżowy?

Kupowanie w lumpeksach było ogromnie rozpowszechnione jeszcze kilka lat wstecz. W wyniku powstawania wielkich galerii handlowych oraz ściągania z zachodnich państw prężnie prosperujących sieci odzieży, posiadacze ciucholandów funkcjonowali coraz gorzej i w konsekwencji musieli zamknąć swoje przedsiębiorstwa. Aczkolwiek niespodziewanie w ostatnim czasie ten kierunek zupełnie się zmienił.

Na terenie Europy second-handy ekspresowo wracają. Udało się znaleźć receptę na to, aby lumpeks był licznie odwiedzany przez kupujących i przynosił dochody. Kluczowe jest odpowiednie ustawienie asortymentu oraz dobra hurtownia odzieży. należy mieć znajomości z kilkoma kontrahentami, także spoza kraju.

Pomimo niewielkich stawek ważnych w ciucholandach w wybrane dni mamy możliwość zaczerpnąć z jeszcze większych obniżek, jednak należy spodziewać się uboższego wyboru, ponieważ to głównie dni dowozu przyciągają najszerszą liczbę osób. Z tego powodu to właśnie przywołana poprzednio dobra hurtownia odzieży jest konieczna do należytego funkcjonowania tego interesu. Świetnym pomysłem jest śledzenie stron internetowych, gdzie umieszczane są zdjęcia asortymentu, który będzie można nabyć w niedalekim okresie.

Oprócz tradycyjnych lokali odzież używana jest możliwa do nabycia w sieci. Każdy wystawiony ciuch jest precyzyjnie przedstawiony i uwieczniony na zdjęciach. Eksperci odwodzą od bezmyślnego zmierzania za obniżkami i nabywania rozsądnie, według własnego smaku. To odzież używana http://www.dortex.pl/ łączy się z second-handami, jednak dostaniemy tam także książki, krążki, jak również ozdoby do domu. Więcej w temacie tu: .

szafa z ciuchami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

Często jesteśmy zobligowani do oszczędzania. Lumpeksy są więc idealną opcją dla miłośników zakupów, którzy za niewielką kasę mogą natknąć się na atrakcyjne i niepodrobione przedmioty, przeważnie w nienaruszonym stanie. Szablonowe rozumowanie o takim punkcie jako miejscu o odpychającym zapachu, pełnym ścisku i kiczowatych ubrań zanika. Odzież używana nie jest zagadnieniem wstydliwym. Bez wątpienia możemy spodziewać się tworzenia kolejnych ciucholandów i rozwijania tych już działających.