Cudowny wygląd bez skalpela i wysokich kosztów – o fotoodmładzaniu i innych rozwiązaniach medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to jedna z dziedzin tak zwanej estetologii kosmetycznej, która zawiera się w nauce, jaką jest medycyna. Zabiegi w jej zakresie przeprowadzać może wyłącznie lekarz mający prawo do wykonywania zawodu. Jej głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów.

salon kosmetyczny

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com
Jak? W głównej mierze poprzez zachowania zapobiegające powstawaniu skaz, które przekładają się na zadowolenie z własnego wizerunku – w zgodzie ze złotą zasadą: „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Nie jest to równoznaczne z tym, że nie leczy istotnych zmian – wręcz odwrotnie, medycyna estetyczna obejmuje także gromadę mało inwazyjnych (lub absolutnie nieinwazyjnych) zabiegów, które eliminują takie niedoskonałości jak między innymi blizny, cellulit, rozstępy, a nawet usuwanie tatuażu koszt tego jest różny zarówno w zależności od salonu, jak zarówno oraz wyjść przez niego stosowanych, duże znaczenie ma oczywiście także rozmiar tatuażu.

Przeciętna cena przeciętnego zabiegu waha się od 300 zł za niewielki tatuaż do 1200 zł za największy, chociaż to też zależy od miasta, w którym chce się taki zabieg przeprowadzić, chociaż salon medycyny estetycznej warszawa oferuje za usuwanie tatuażu koszt (cena) ekwiwalentny do ogólnych statystyk.

Oczywiście, niwelowanie tatuaży to nie jedyne, co mają w ofercie tego rodzaju kliniki.

Jeśli chcesz zdobyć inne materiały na opisywany temat, to zobacz proponowane www, które mają też dane na podnoszone zagadnienie – kliknij zatem tu.

Na przykład ostatnimi czasy coraz większą popularność zdobywa tak zwane fotoodmładzanie laserowe . Także salon medycyny estetycznej warszawa ma go w swej ofercie. Zabieg tenże polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła, która poprzez specjalne urządzenie zwane

medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Intensywne Pulsujące Światło emituje w jednocześnie różne fale we niejednakowych kierunkach, co powoduje, że w jednocześnie jedna z nich walczy na przykład z przebarwieniami na skórze, druga pozbywa się drobnych zmarszczek, zaś kolejna walczy z naczynkami, a jeszcze kolejna – pobudza produkcję kolagenu, który uelastycznia skórę.

Fotoodmładzanie laserowe takżejest znacznie bardziej delikatne od chemicznych peelingów i dermabrazji laserowej. Ponadto, jest mniej od nich inwazyjny oraz szybszy – już drugiego dnia po tym zabiegu można wrócić do zwykłej aktywności.