Co zrobić, by wygrać w walce z niedoskonałościami skóry?

Obecne czasy cechuje wszechobecny „kult młodości”. Środki masowego przekazu promują zdrowie, sprawność i dobrą kondycję fizyczną, szeroko rozumiany sukces.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Dowodów na potwierdzenie tej tezy nie brakuje, wystarczy spojrzeć na okładki kolorowych magazynów, z których zerkają na nas piękne modelki o ciele bez żadnych wad.
na jego stronie

Autor: Mustela
Źródło: Mustela
Wydaje Ci się, iż nigdy nie osiągniesz wspomnianego ideału? Rozszerzone pory to Twoja zmora? Bez obaw, wcale nie musi tak być. Istnieje parę skutecznych sposobów, ażeby sobie z nimi poradzić. Elementarna zasada – jaką niestety nierzadko zdarza nam się lekceważyć – brzmi: właściwa i co niemniej istotne systematyczna pielęgnacja ciała. Powinniśmy pamiętać, iż samo mydło bądź balsam to stanowczo za mało. Trzeba albowiem jeszcze oczyszczać skórę z zanieczyszczeń.

Musisz znaleźć dodatkowe takiego typu informacje? Kliknij ten link – więcej zobaczysz w serwisie (http://www.medicus.ie/pl), który omawia analogiczne tematy.

Przydatne mogą okazać się wszelkiego rodzaju preparaty złuszczające oraz maseczki – domowe bądź wykonywane u kosmetyczki- sprawdzona pielęgnacja ciała.

Fantastycznym „sprzymierzeńcem” w starciu z rozszerzonymi porami są także bezsprzecznie szczoteczki do mycia. Czemu? Usuwają martwy naskórek. W dodatku, masują skórę poprawiając jej ukrwienie.