Co jest modne w sezonie wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w dwóch słowach jako poplątanie z pomieszaniem. Nadal popularne będą pastele królujące poprzednią wiosną. Poza nimi, napotkamy także mocne zestawienia zarówno w sprawie koloru, jak też faktury materiałów.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co zdaje się je jednoczyć, jest ukazywanie kobiecości w różnych aspektach życia. Znów pojawią się spódnice rodem z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, emanujące nienachalnym seksapilem. Kroje blisko ciała, w połączeniu z przyjemnymi w dotyku materiałami, zdecydowanie będą rozbudzać fantazję. Długie kurtki wiosenne proponowane na ten sezon, bardzo dobrze wpasują się w ten klimat. Każda osoba znajdzie wśród nich taką, która będzie jej pasować. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą dodatkiem do kobiecych spódnic, a z materiałów skóropodobnych – do stylizacji niesfornej dziewczynki. Moda wiosna (wiosenna moda) 2013 przede wszystkim gloryfikuje łączenie przeciwności.

Wspomniane wcześniej tworzywa podobne do skóry, wydaje się skutecznie zastąpiły skóry zwierzęce. Trendy wiosna 2013 polubią je nie tylko przez wzgląd na zalety ekologiczne, ale także dlatego, że posiadają w sobie odrobinę gustownego kiczu. Jest to kolejny niezbędnik tego sezonu. Do łask wróci także look nazywany glam sport, opierający się na zestawianiu komfortowych dresów z pełnymi klasy,a także plastikowymi akcesoriami.

Przygotowując się na wakacje, nie powinno się też zapomnieć o tym jak ważne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wersjach proponowane są na obecny sezon. Najbardziej modne będą te, stylu retro – z charakterystycznymi guziczkami. W marynarskie pasy, lub w jednym kolorze. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w wariancie z wysokimi bokserkami, jednocześnie zaznaczającymi kobiecą figurę, jak też maskującymi strategiczne miejsca.

Trendy wiosna 2014 daje więc fantastyczne możliwości dla fantazji. Można dowolnie łączyć na pierwszy rzut oka sprzeczne materiały i kroje. Odrobina plastiku także jest mile widziana, bo przecież zależy nam na pokazaniu, że modą można zajmować się nie tylko z powagą.

Źródło: http://kraina-stylu.pl