Co czeka nas na wiosnę? Jakie tendencje będą najczęściej widziane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

Czy to wiosna, czy zima, za każdym razem spotykamy się z nowościami modowymi. Każda kobieta wie, że z chwilą zmiany pory roku musi kupić sobie coś nowego, bez względu na to co to będzie.

obuwie

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Z racji tego, iż w tym momencie mamy wiosnę oraz nadejdzie niedługo lato, dość ważną kwestią będą wszelakie informacje dotyczące aktualnie występujących trendów. Wszelakie kolorowe czasopisma kobiece eksponują dominowanie stylu retro. Na wybiegach możemy ujrzeć hurtownia wełny przypominające nam momenty hipisowskie oraz barwne dyskoteki, które kojarzą nam się z bibelotami i szerokimi dzwonami, też u facetów. Aczkolwiek w miejsce wiernych odsłon przeszłości otrzymujemy ich interpretacje w formie disco garniturów czy sukni boho. Na czasie są frędzle, które na razie osiągają rozmiar XXL. Stanowczo stylowe są spódniczki mini, chociaż nie wiadomo, czy kiedykolwiek zginęły z horyzontu. Tym razem w asymetrycznej odsłonie. Wraca również stara miłość nazywana dzwonami. Fakt, iż nie nadają się do jeżdżenia na rowerze, bo wplątują się w łańcuch i to jest ich znaczna wada, jednak klimat robią. Obecnie modne buty damskie to gladiatorki, a najbardziej modnym kolorem pory roku jest żółty. Oglądając pokazy mody mamy sposobność zwrócić uwagę na prześwitujące sukienki. Czytaj więcej tu: buty sportowe damskie kielce.

obcasy

Autor: Via Roma
Źródło: Via Roma
Topowymi akcesoriami są z pewnością naszyjniki i zwisające kolczyki. Te z wyrazistymi oczkami wspaniale wtopią się w styl boho, czy hippie. Jak zawsze najbardziej odpowiednia jest biżuteria w srebrnym kolorze. Zazwyczaj widzianym połączeniem pod względem barw są właśnie akcesoria i modne buty damskie. Na czasie są także szaliki, we wszelkiego rodzaju wzory, od pepitek do wspaniałych wielokolorowych kwiatów. W końcu na wiosnę i lato nie powinniśmy się ograniczać. W końcu promyki słońca każdemu motywowi oraz kolorowi dołożą urokliwości. Sugeruję zestawiać barwy ciemniejsze bądź mniej jaskrawe z intensywnymi barwami lata, np. ciemna zieleń z żółtą koszulą z zielonymi drobinkami. Może być też gładka, a do tego cudowne zielone buty bądź torebka. Unikajmy przerostu formy nad treścią, czasami lepiej nie wzbogacać się w dodatki, ale powariować z łączeniem poszczególnych części odzieży. Zatem, bawmy się barwami oraz modą! Sprawdź więcej: modne buty sportowe damskie łódź.