Chciałabyś być bardziej seksi? Poznaj najprostsze sposoby na kuszenie innych

Rutyna w związku może przydarzyć się każdej, nawet bardzo kochającej się parze. Co wtedy robić? Mamy do wyboru rozmaite możliwości. Rzecz jasna wykluczmy te najbardziej drastyczne i nie zmieniajmy od razu wówczas, gdy pojawią się oznaki znudzenia partnera. Często nawet nieznaczne zmiany mogą zagwarantować zaskakujące efekty. Przykładem może być zastosowanie seksownej odzieży.

więcej

Autor: Aykes
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc o seksownej odzieży przeważnie mamy na myśli seksowną bieliznę, jednak nie tylko kuszący stanik może pobudzić naszą wyobraźnię. Także pozostałe elementy garderoby, w tym seksowne koszulki – – mogą okazać się świetną przynętą. Ważne jest oczywiście to, żeby odsłaniały w atrakcyjny sposób poszczególne fragmenty ciała. I niekoniecznie funkcjonuje tu zasada im mniej tym lepiej, choć rzecz jasna rzesza, szczególnie męskiego grona nie ma nic przeciwko tej zasadzie. Sexi polega nierzadko na tym, że odkrywamy jedynie ułamek, niewielki fragmencik biustu bądź bioder, aby w ten sposób rozbudzić hormony odbiorcy i jego wyobraźnię. Istotną kwestią jest również oczywiście kolor. Nie ma wątpliwości, że za najbardziej seksowny kolor uznawany jest czerwony. Jednakże – na przykład w przypadku bielizny, tak samo atrakcyjnie prezentuje się czerń czy dla odmiany biel. Niemałe znaczenie ma w tym przypadku również … rozmiar. Tak właśnie, warto powtórzyć w tym miejscu często pojawiający się slogan – rozmiar jest istotny.

bielizna nocna

Autor: Miran
Źródło: Akrobatka.pl
Jak ma się to do naszych koszulek? Otóż nie ulega wątpliwości, że najbardziej seksi wyglądają te, które są dopasowane do naszego ciała i ładnie przylegają, pobudzając naszą wyobraźnię. Aczkolwiek rzecz jasna najlepiej jeśli idzie to w parze z równie seksowną sylwetką. Mało kiedy podniecamy się na widok osoby ubranej w zbyt duże rzeczy, wiszące na człowieku niczym na wieszaku. Jeżeli chcemy być seksi, postarajmy się, aby ubranie ładnie przylegało do ciała.

Jeżeli masz ochotę uzyskać dodatkowe materiały na opisywany temat, to zobacz proponowane www, które posiadają też dane na podnoszone zagadnienie – kliknij zatem tutaj.

I nie chodzi rzecz jasna o to, aby spod fałd tkaniny wylewały się fałdki tłuszczu – wszystko należy odpowiednio wyważyć. Ogólnie, im bliżej ciała tym bardziej sexi. Pamiętajmy również na koniec, że podstawą jest byśmy po prostu wewnętrznie czuli się seksownie. Nawet bardzo ponętne ciało jeśli nie towarzyszy mu błysk w oku za seksowne raczej nie zostanie uznane.