Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują dość sporo zabiegów i wykorzystują rozmaite akcesoria.

Jest wiele osób, które myślą, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią faceci, by utrzymać ją w ryzach? Wygląda na to, że wykonują dość sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku przyrządów.

Pomysł na upominek dla współczesnego faceta

W całym roku jest sporo okazji do wręczenia wyjątkowych upominków. Wraz z upływem czasu – nawet, gdy znamy gusta obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z żeńskim gronem jest łatwo, zawsze przyda się nowy ciuszek, lub kosmetyk. Ale co dawać panom?

Rozpocznij golenie jak prawdziwy mężczyzna, czyli gdzie znaleźć najkorzystniejsze artykuły do golenia?

Telewizyjny bohater goli się tak jak robiono to dawniej, czyli brzytwą. Jednak to nie próba upodobniania się do gwiazd szklanego ekranu powoduje, że starodawny sposób golenia jest ciągle szalenie popularny pośród mężczyzn.

Jakościowe przybory do golenia – jak wybrać?

Sklepy z akcesoriami do golenia posiadają teraz ogromnie szeroką, atrakcyjną ofertę artykułów wysokiej jakości. Do golenia używa się współcześnie wielu artykułów, takich jak krem do golenia, mleczko z działaniem łagodzącym po goleniu albo również maszynki czy golarki. Jacy mężczyźni wolą dawne metody golenia oraz golą się za pośrednictwem brzytwy. Golenie brzytwą daje wspaniałe rezultaty, skóra jest gładka i pieczołowicie ogolona, chociaż oczywiście powinniśmy umieć prawidłowo się nią posługiwać.