Wypatrujesz idealnej kurtki? Sklep Helikon to dla Was!

Udajesz się w wzniesienia, nad jezioro, lub w dowolne inne miejsce, gdzie masz wiedzę, że przyda Ci się wierzchnie garderoba? A może wyszukiwasz czegoś na każdy dzień? bluza softshell jest dla Ciebie!

Sport dla dwojga a moda sportowa – co na ten sezon?

Biorąc pod uwagę modę to jedno jest pewne: sport nigdy z niej nie wyjdzie! Zgrabne, pełne witalności ciało, szczupła, lecz muskularna figura oraz najlepsze samopoczucie są istotne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sport dla dwojga to najlepsze rozwiązanie, które do joggingu zachęca kobiety oraz mężczyzn. Parom pomoc zaoferować może moda sportowa, którą promuje coraz więcej marek na rynku. Bieganie we dwoje razem ze zbliżonym strojem dodatkowo zbliża parę. Ubrania damskie i męskie, którym moda sportowa nadała fason i kolory, znaleźć można również w sieciówkach.

Modny maluszek, czyli jak ubrać swoje dziecko?

Każda mama chce, by jej dziecko ładnie wyglądało. Gdy tylko widzi fajne spodnie bądź przeuroczą sukienkę na wystawie, z miejsca zamierza ją kupić. Jednakże zanim pójdziemy do sklepu, warto jest poznać ostatnie trendy, jakie określa moda dziecięca, by w szafie malucha znalazły się jedynie najbardziej pożądane w tym sezonie ciuchy. Nie zapominajmy tylko, aby nie przebrać naszego dziecka, gdyż najistotniejsza jest jego wygoda.