Wypatrujesz idealnej kurtki? Sklep Helikon to dla Was!

Wybierasz się w wzniesienia, nad rzekę, lub w jakieś inne obszar, gdzie wiesz, że przyda Ci się wierzchnie garderoba? A może szukasz cokolwiek na co dzień? kurtka softshell to dla Ciebie!

Modny maluszek, czyli jak ubrać swoje dziecko?

Każda mama chciałaby, aby jej dziecko ładnie się prezentowało. Gdy tylko widzi fajne spodnie bądź czarującą sukienkę na wystawie, z miejsca ma zamiar ją kupić. Jednakże zanim pójdziemy do sklepu, dobrze jest poznać najświeższe mody, jakie określa moda dziecięca, aby w szafie malucha znalazły się wyłącznie najbardziej pożądane w obecnym sezonie ciuchy. Pamiętajmy tylko, aby nie przebrać naszej pociechy, ponieważ najważniejszy jest komfort.

Sport dla dwojga a moda sportowa – co na ten sezon?

Jeżeli chodzi o modę to jedno jest pewne: sport nigdy z niej nie wyjdzie! Zgrabne, pełne witalności ciało, szczupła, ale zdrowa figura oraz najlepsze samopoczucie są ważne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sport dla dwojga to wyjątkowe rozwiązanie, które do joggingu motywuje kobiety oraz mężczyzn. Parom pomoc zaoferować może moda sportowa, którą promuje coraz więcej firm na rynku. Bieganie we dwójkę w połączeniu ze zbliżonym ubiorem dodatkowo łączy dwie osoby. Stroje damskie oraz mężczyzn, którym moda sportowa nadała styl i kolory, odszukać można również w popularnych sieciach marek odzieżowych.