Bezoperacyjny lifting buzi? W tym momencie to realne!

Aktualnie wiele pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting twarzy. Pożądają oni wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Aczkolwiek niemało ludzi znów nie zdoła zdecydować się na taki zabieg, gdyż okropnie boją się operacji, jaka temu akompaniuje. Mamy dla nich idealne wyjście.

kosmetyczka

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki na policzkach za pomocą biowchłanialnych nici to współczesne zabiegi liftingu bez użycia skalpela. Nici liftingujące zostały zatytułowane rewolucyjnym odkryciem, który mało inwazyjne techniki odmładzania prowadzi na nowy tor – idź na stronę . U każdego z nas wraz z postępem lat zauważa się na skórze upływanie czasu w formie rozciągniętej skóry policzków. Oprócz tego z wiekiem wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła powoduje, że brwi osuwają się niżej dając rozwiązanie w postaci opadających powiek.

Widać tam nawet zbierający się fluid do twarzy niedługo po nałożeniu makijażu. Naprzeciw wychodzą nam oczywiście nici liftingujące, za wsparciem jakich pełni się bezoperacyjny lifting – (więcej na stronie). Mają one na swojej długości malutkie haczyki. Dzięki nim zdołają zaczepić się w skórze. Prawidłowe naprężenie nici powoduje podniesienie skóry tak, aby zniwelować nadmiar wiotkości tudzież wyrównać zmarszczki. Bezoperacyjny lifting – kliknij aby zobaczyć więcej – sprawia, że pobudzone komórki skóry wytwarzają nowe włókna kolagenowe oraz elastyczne. To

kliknij w link

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

dodatkowo uelastycznia i napręża skórę.

Sporą wartością, jaką ma lifting bezoperacyjny twarzy jest to, iż nie powstają blizny jak po normalnym, chirurgicznym zabiegu. Jest on przeznaczony dla postaci po 40 roku życia, ze skórą o dobrej kondycji. Usługa z użyciem nici liftingujących jest procedurą, którą może wykonywać wyłącznie przeszkolony lekarz.

Wiadome jest, iż nici pomimo stymulacji do produkcji kolagenu nie zatrzymują procesów starzenia się cery, o jaką potrzeba troszczyć się przez cały czas. Efekty usługi widzialne są już po wprowadzeniu nici pod skórkę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić generuje się nowy kolagen, wskutek tego skutki zabiegu trzymają się do 2 lat.