9 zasad oficjalnej garderoby stylowego faceta

Dziś nowoczesny mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i doskonale dobrze wie, do czego dąży. Przeważnie właśnie poprzez swój strój manifestuj pozycję społeczną. Zazwyczaj wie, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Zakup odpowiednich ubrań do korzystna inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany głównie w środowisku biznesowym. Na przykład na spotkaniu z klientem, czy w innych standardowych sytuacjach biznesowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też trzeba uzupełnić swoją garderobę.

Autor: paul goyette

Zanim pójdziemy się na zakupy, powinniśmy sprawdzić kilka istotnych elementów.Po pierwsze, jaki mamy model figury oraz jaki rozmiar. W przypadku męskich ubrań kwestia rozmiaru jest nieco bardziej złożona,ponieważ wybierając przykładowo koszulę, musimy znać długość rękawa i rozmiar kołnierzyka. Oczywiście w profesjonalnym sklepie z konfekcją męską uzyskamy fachową pomoc sprzedawcy, jednak takie informacje warto pamiętać. Poza tym pamiętając, który typ sylwetki posiadasz, będziesz wiedział, jaki dobrać krój koszuli czy spodni, aby wyglądać jak najkorzystniej. Należy pamiętać, aby unikać ubrań, które zniekształcają sylwetkę lub uwydatniają wszystkie jej wady.

Modne koszule męskie to klasyka każdej garderoby. Dobrze dopasowana koszula sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w na spotkaniu biznesowym, jak i na randce. Najbardziej uniwersalna jest koszula z długim rękawem w jednolitym kolorze. To także niezbędna część dress code’u w każdej firmie.

Chcemy Cię zaprosić do identycznie fajnych wpisów, które opracowaliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij stronę krzesełko do karmienia dziecka i czytaj to, na co masz chęć.

Koszula z krótkim rękawem jest raczej mniej oficjalna i na pewno nie powinno się jej ubierać na spotkania biznesowe. Pamiętajmy, że dobrej jakości koszula to rzecz, za którą warto zapłacić. Zazwyczaj markowe modele są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu koszula jest przewiewna.

Moda męska na Walentynki

Autor: Digel
Źródło: Digel

Każdy stylowy mężczyzna musi mieć w swojej garderobie dobrej jakości garnitur. Oczywiście na co dzień można nosić dobrze skrojoną marynarkę, jednak w oficjalnych sytuacjach garnitur jest niezastąpiony. Uniwersalny kolor, który zalecamy to marengo, czyli ciemniejszy odcień szarego. Naturalnie na specjalne okazje można wybrać coś bardziej ekstrawaganckiego, przykładowo garnitur w z lekko połyskującego materiału. Aby efekt był idealny do eleganckiego garnituru warto dokupić koszulę z mankietem. Wtedy niezbędnym elementem outfitu będą złote spinki do koszuli (zainteresowanych spinkami do koszuli zapraszam tutaj).